18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Pałka się przegięła

Szyc i Wojewódzki dostają pogróżki po filmie "Nic się nie stało"

Kamil Kacperski
22.05.2020  10:55
Szyc i Wojewódzki dostają pogróżki po filmie "Nic się nie stało"
Szyc i Wojewódzki dostają pogróżki po filmie "Nic się nie stało" Fot: Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Premiera "Nic się nie stało" nie tyle wywołała dyskusję na temat problemu poruszanego w filmie, co spowodowała duże zamieszanie w świecie celebrytów. Ci postanowili bowiem zareagować na właściwie bezpodstawne powiązanie ich ze sprawą sopockiego klubu.

Ogromnymi przeciwnikami już kilka godzin po premierze byli Kuba Wojewódzki i Borys Szyc. Dziennikarz po emisji programu zapowiedział w oświadczeniu, że zamierza pozwać nie tylko Latkowskiego, ale też TVP1 za powiązanie go ze sprawą klubu Zatoka sztuki. Podobnie zareagował Borys Szyc. 

Szyc i Wojewódzki dostają pogróżki po Nic się nie stało

Aktor podzielił się bowiem na swoim Instagramie kilkuminutowym wideo, które przedstawiało jego prywatne rozmowy z reżyserem "Nic się nie stało", Sylwestrem Latkowskim. Chociaż normalnie publikowanie prywatnych wiadomości na forum jest słabym ruchem, to całkowicie rozumiemy, dlaczego Szyc podjął taką decyzję - był wrzucony do jednego worka z osobami podejrzewanymi o pedofilię. Aktor zwyczajnie chciał się bronić przed zszarganiem swojego dobrego imienia.

Jak podaje Radio ZET oraz dziennikarz Onetu, Janusz Schwertner, obydwaj wspomniani celebryci i tak dostali pod swoim adresem "dziesiątki gróźb". Kilkoma z nich Szyc podzielił się nawet na Instagramie:

grozby-szyc

Obydwaj panowie zapowiedzieli już, że podejmą kroki prawne wobec reżysera i stacji, która wyemitowała film "Nic się nie stało".

Przeczytaj więcej
Komentarze