18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Gratulacje!

Hołownia znów został ojcem! Znamy płeć i imię córeczki

13.01.2022  16:10
Szymon Hołownia został tatusiem
Szymon Hołownia został tatusiem Fot: LUKASZ SZELAG/REPORTER

OGROMNA RADOŚĆ w domu Szymona Hołowni. Były prowadzący "Mam talent" po raz drugi został ojcem. Polityk nie zamierzał długo czekać i zaraz po porodzie poinformował fanów, jak na imię dostanie jego druga już pociecha. Zgodnie z nowym zwyczajem celebrytów, nie zabrakło fotki z porodówki.

Trzeba przyznać, że lider Polski 2050 potrafi w pełni dotrzymywać swoich obietnic. W grudniu poinformował, że zostanie ojcem i już po niecałym miesiącu słowo zostało dotrzymane.

Druga córeczka Szymona Hołowni

Dumny tata nie czekał zbyt długo i jeszcze przebywając na porodówce, strzelił fotkę oraz ujawnił imię maleństwa. Nowo narodzona córeczka otrzymała imiona Elżbieta Wanda.

Z całego serca dziękujemy Wszystkim za wszystkie dobre słowa, jakie kierowaliście do nas w tych dniach i tygodniach, prosimy - trzymajcie kciuki za Elę i za Ulę – napisał polityk w mediach społecznościowych.

Szymon Hołownia Instagram

Jak dodał, teraz potrzebuje wypoczynku, by spędzić te radosne chwile ze swoją rodziną. Zapewnił też, że wróci do pracy "tak szybko, jak się tylko da".