18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Gratulacje!

Hołownia znów został ojcem! Znamy płeć i imię córeczki

13.01.2022  16:10
Szymon Hołownia został tatusiem
Szymon Hołownia został tatusiem Fot: LUKASZ SZELAG/REPORTER

OGROMNA RADOŚĆ w domu Szymona Hołowni. Były prowadzący "Mam talent" po raz drugi został ojcem. Polityk nie zamierzał długo czekać i zaraz po porodzie poinformował fanów, jak na imię dostanie jego druga już pociecha. Zgodnie z nowym zwyczajem celebrytów, nie zabrakło fotki z porodówki.

Trzeba przyznać, że lider Polski 2050 potrafi w pełni dotrzymywać swoich obietnic. W grudniu poinformował, że zostanie ojcem i już po niecałym miesiącu słowo zostało dotrzymane.

Druga córeczka Szymona Hołowni

Dumny tata nie czekał zbyt długo i jeszcze przebywając na porodówce, strzelił fotkę oraz ujawnił imię maleństwa. Nowo narodzona córeczka otrzymała imiona Elżbieta Wanda.

Z całego serca dziękujemy Wszystkim za wszystkie dobre słowa, jakie kierowaliście do nas w tych dniach i tygodniach, prosimy - trzymajcie kciuki za Elę i za Ulę – napisał polityk w mediach społecznościowych.
Szymon Hołownia Instagram

Jak dodał, teraz potrzebuje wypoczynku, by spędzić te radosne chwile ze swoją rodziną. Zapewnił też, że wróci do pracy "tak szybko, jak się tylko da".

logo Tu się dzieje