18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Wszystko się wydało

TAJEMNICZE ZAGINIĘCIE HOLECKIEJ. Wiadomo, co się z nią dzieje!

09.06.2021  13:05
Wydało się, co się dzieje z Holecką. Prezenterka zniknęła z Wiadomości TVP
Wydało się, co się dzieje z Holecką. Prezenterka zniknęła z Wiadomości TVP Fot: JACEK DOMIŃSKI/REPORTER

Danuta Holecka przodowniczką pracy! Choć prezenterka zniknęła z anteny TVP, to ponoć ciągle wyrabia normę... a nawet więcej. Wydało się, co robi zaginiona twarz TVP-PiS.

Danuta Holecka zniknęła z anteny TVP i od końca kwietnia nie prowadzi "Wiadomości". To bardzo niepokojące zjawisko dla wszystkich fanów prezenterki – wszak chodzi o główną twarz, głównego programu informacyjnego, odkąd PiS przejęło władzę w Polsce, a władzę w Telewizji Polskiej piastuje wierny partii Jacek Kurski.

Prezenterka zniknęła i od ponad miesiąca nikt jej nie widział. Początkowo tłumaczyła, że odbiera urlop, później jej współpracownicy twierdzili, że jest chora. Teraz pojawiła się kolejna wersja wydarzeń…

Danuta Holecka nie pracuje, ale pracuje

Prezenterka TVP jest ponoć jednocześnie na urlopie i L4, ale i tak pracuje. Takie nowe doniesienia przekazał jeden z pracowników TVP w rozmowie z WP.pl.

Jego zdaniem Danuta Holecka nie jest obecna ciałem, ale duchem owszem. Mimo zwolnienia lekarskiego dzień w dzień pracuje, tyle że zdalnie. Podobno dzwoni do reporterów, nadzoruje dziennikarzy i dokładnie sprawdza, co pokazywane jest w wiadomościach i czy przypadkiem nie ma tam nic dobrego o opozycji.

Codziennie rozmawia z reporterami, jest na bieżąco, sprawdza tematy

– mówi informator WP.

Cóż za poświęcenie szefowej! To prawdziwa przodowniczka pracy, która nawet choroby się nie boi! Oby tylko nie wpłynęło to źle na jej kruche ponoć zdrowie.

Czytaj także
Przeczytaj więcej