18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

coming out przed kamerami!

TO CICHOPEK RZUCIŁA HAKIELA! Celebryta wyzna prawdę o rozwodzie

22.04.2022  10:28
Marcin Hakiel zdradzi kulisy rozwodu
Marcin Hakiel zdradzi kulisy rozwodu Fot: Piotr Molecki/East News

Rozstanie Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela to od kilku tygodni najważniejszy temat w polskim show-biznesie. Teraz męzczyzna wyjawić ma całą prawdę o rozwodzie.

Marcin Hakiel coraz wylewniej opowiada o rozstaniu z Katarzyną Cichopek. Mężczyzna wyraźnie źle znosi rozwód - na jego Instagramie co chwila pojawiają się archiwalne zdjęcia z ex ukochaną, a to ze ślubu, a to ze wspólnych imprez. Tancerz, choreograf i celebryta chętnie odpowiada też na pytania fanów. Dotąd jednak nie zdradził, co naprawdę wydarzyło się w małżeństwie, że po 14 latach pora je zakończyć.

Zdaje się jednak, że mężczyzna chce wyznać światu prawdę. Czy Cichopek ma romans? Już się nie kochają? A może doszło do jakiejś wielkiej kłótni? Marcin Hakiel wszystko wyjaśnić ma PRZED KAMERAMI.

Hakiel opowie o rozstaniu. "Porzucony"

Marcin Hakiel podjął ważną, męską decyzję. Koniec spekulacji i chowania się przed światem. Wystąpi w programie "Miasto kobiet", gdzie w rozmowie z Aleksandrą Kwaśniewską opowie o kulisach rozstania z żoną. W sieci już pojawiła się zapowiedź odcinka. To z niej dowiadujemy się, że decyzję o rozwodzie podjęła Katarzyna Cichopek - Hakiel został w niej nazwany "mężczyzną porzuconym"!

Marcin Hakiel, choreograf i tancerz, opowie Aleksandrze Kwaśniewskiej o swoich emocjach związanych z rozstaniem. Przez 14 lat był mężem aktorki Katarzyny Cichopek. Niedawno wydali wspólne oświadczenie o rozpadzie ich związku. Gość "Miasta kobiet" zdradzi nam, co czuje mężczyzna porzucony i jak zamierza budować swoje życie na nowo

- czytamy na stronie TVN Style.

Na prawdę nie będziemy musieli długo czekać. Odcinek z udziałem Marcina Hakiela zostanie wyemitowany w niedzielę 24 kwietnia o godzinie 12.30, a następnie o godzinie 22.15.