18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Wielki dramat

Młody gwiazdor TVN i były Mister nie żyje. Chorował straszliwie

18.05.2020  15:41
Młody gwiazdor TVN i były Mister nie żyje. Chorował straszliwie
Młody gwiazdor TVN i były Mister nie żyje. Chorował straszliwie Fot: Gita Kulinitch Studio/Shutterstock

TVN ma powody do smutku. Zmarł 44-letni gwiazdor stacji, znany z wielu seriali. Andrzej Bizoń chorował na okropną chorobę, która zanim zabrała jego życie, pozbawiła go sprawności i w ostatnich dniach również wzroku. 

TVN z całą pewnością pogrążony jest dziś w smutku. Nie żyje młody aktor, którego publiczność pokochała w takich serialach, jak: "Niania" i "Na Wspólnej". Andrzej Bizoń odszedł przedwcześnie w wieku zaledwie 44 lat.

Andrzej Bizoń zanim zachorował, był mężczyzną niezwykle aktywnym i rozchwytywanym. Poza aktorstwem, zajmował się także modelingiem i był w tym absolutnie świetny. W roku 2000 został nawet Misterem Polski. 

TVN w rozpaczy. Nie żyje Andrzej Bizoń

Niestety, od 10 lat chorował na zesztywniające zapalenie stawów kręgosłupa. Choroba sprowadziła na niego okropne cierpienie, a ostatecznie niestety, zabrała także jego życie. Dolegliwość doprowadziła do całkowitego paraliżu, a 13 maja aktor stracił również wzrok.

O śmierci Andrzeja Bizonia poinformował za pomocą mediów społecznościowych jego przyjaciel, Mariusz Połeć, który m.in. organizował zbiórkę środków na leczenie zmarłego artysty.

Andrzej Bizoń nie żyje. W ostatnich dniach do końca zachowywał pokój w sercu i radość płynącą z żywej relacji z Jezusem Chrystusem - Bogiem prawdziwym. Pomimo wielkiego cierpienia, zwłaszcza w ostatnich godzinach (bezpośrednią przyczyną śmierci było uduszenie, spowodowane chorobą ZZSK), do samego końca zachował wielką wiarę i miłość do Boga, jak i do wszystkich ludzi go otaczających

- napisał na Facebooku. 

Współczujemy najbliższym zmarłego.

Przeczytaj więcej
Komentarze