18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

piosenka dla przyjaciela

Uczcili pamięć Woźniaka-Staraka. Przepiękny, wzruszający moment

09.09.2019  09:57
Uczcili pamięć Woźniaka-Staraka. Przepiękny, wzruszający moment
Uczcili pamięć Woźniaka-Staraka. Przepiękny, wzruszający moment Fot: Mateusz Jagielski/East News

W czasie balu Fundacji TVN "Nie jesteś sam" uczczono pamięć zmarłego tragicznie Piotra Woźniaka-Staraka. Gwiazdy zaśpiewały mu piękną piosenkę.

Piotr Woźniak Starak zginął tragicznie w czasie wypadku na jeziorze Kisajno 18 sierpnia. Trzy tygodnie później odbył się wielki, coroczny bal Fundacji TVN "Nie jesteś sam". Tam gwiazdy wspomniały i uczciły pamięć zmarłego przyjaciela.

Z TVN od lat związana jest żona Piotra Wożniaka-Staraka, Agnieszka Woźniak-Starak. Dziennikarka po śmierci męża wycofała się z życia publicznego, ale współpracownicy co raz, publicznie, okazują jej wsparcie. Teraz ponownie pokazali, że jej strata uderzyła w całe celebryckie środowisko.

Wspomnienie Woźniaka-Staraka w TVN

Fundacja TVN uzbierała w tym roku rekordową kwotę dwóch milionów złotych. A jednak, ich uroczysty bal był smutny - wszystko przez stratę wieloletniego współpracownika i przyjaciela. I przez wspomnienie - to właśnie na balu Fundacji TVN, kilka lat temu, Piotr oświadczył się Agnieszce.

W czasie balu Piotra Woźniaka-Staraka pożegnała prezes fundacji, Katarzyna Poręba-Zaleska. Dziennikarka opowiadała o tym, jak bliski jej sercu był Piotr i jak bardzo wszystkim go brakuje. Brakuje go też fundacji, którą przez lata wspierał finansowo.

Chwilę później na scenę Kolenda-Zaleska zaprosiła Edytę Górniak i Piotra Badacha, którzy - ku pamięci zmarłego, zaśpiewali piosenkę Czesława Niemena "Dziwny jest ten świat".

logo Tu się dzieje