18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Makabra

TVN w rozpaczy i żałobie. Nie żyje Aneta Łuczka

12.07.2022  16:05
Aneta Łuczka z telewizji TVN nie żyje
Aneta Łuczka z telewizji TVN nie żyje Fot: EvGavrilov/Shutterstock

Nie żyje Aneta Łuczka, prawniczka, która od wielu lat zawodowo związana była z telewizją TVN. Jej koledzy z redakcji są zrozpaczeni i połykają łzy. Żałoba owładnęła całą stację telewizyjną.

Aneta Łuczka swoje życie zawodowe związała na długie lata z telewizją TVN. Niestety, teraz całym medialnym światem wstrząsnęła przykra informacja o śmierci zaangażowanej w swoją pracę kobiety.

Smutne wieści przekazała redakcja TVN. Zmarła Aneta Łuczka była prawniczką, która od wielu lat pracowała dla stacji TVN i TVN24 oraz portalu TVN24. Poruszenie w telewiji jest gigantyczne.

Aneta Łuczka z telewizji TVN nie żyje

Aneta Łuczka związana była z TVNem przeszło dwie dekady. Przez ten czas wspierała dziennikarzy "Faktów" TVN, kanału TVN24 i portalu TVN24.pl w rozmaitych kwestiach prawnych, w razie potrzeby reprezentowała ich też sprawach sądowych. Kobieta odeszła po ciężkiej chorobie.

Broniła nas i naszych dziennikarskich racji przed sądem, reprezentowała nas w wielu trudnych sprawach i sporach. Walczyła i wygrywała dla nas. Przez cały ten czas towarzyszyły nam jej profesjonalizm, pracowitość, spokój i życzliwość

- czytamy na portalu TVN24.

"Była dobra i miała roześmiane oczy. W każdą naszą historię angażowała się bez reszty. (...) Dziękuję Ci za Twoją mądrość i spokój. I za to, że byliśmy dla Ciebie ważni. Pisałaś, że chciałabyś jak najszybciej do nas wrócić. My też bardzo tego chcieliśmy. I bardzo czekaliśmy. Do zobaczenia" - powiedziała Brygida Grysiak, zastępczyni redaktora naczelnego TVN24. 

Współczujemy tej straty zwłaszcza najbliższym kobiety.