18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Cóż za diabelskie dziecię!

Roxie Węgiel jak wyuzdana grzesznica promuje erotykę w TVP

05.05.2021  14:18
Roksana Węgiel grzesznica promuje erotykę w TVP? Cóż za grzeszne dziecię!
Roksana Węgiel grzesznica promuje erotykę w TVP? Cóż za grzeszne dziecię! Fot: TVP/Printscreen, VIPHOTO/East News

Roksana Węgiel porzuca image grzecznej dziewczynki i zmienia się w grzeszną, roznegliżowaną bestię? Władze TVP są oburzone "promowaniem erotyki i nagości" przez 16-latkę.

Roksana Węgiel ma ledwie 16 lat, ale karierę na koncie zawrotną. Dziewczyna wygrała Eurowizję Junior, nagrała solowe płyty, podbija listy przebojów i chce podbić telewizję. Niestety młodziutka gwiazdeczka za miejsce promocji swych talentów obrała TVP i właśnie wybór ten wychodzi jej bokiem.

Choć sama Roxie nie raz deklarowała, że jest grzeczną katoliczką, coraz częściej łamie zasady, przynajmniej te postrzegane jako katolickie przez władze TVP. Tam bowiem - zgodnie z linią rządu - nie ma miejsca na bycie nowoczesnym, wyzwolonym czy choćby oznaki tolerancji wobec mniejszości...

Afera w "Dance Dance Dance". Roksana Węgiel na celowniku

Tak, tak moi drodzy, w TVP zapadła ostatnio decyzja, by ocenzurować tęczę, co więcej, ta bzdurna aferka dotyczyła Roksany Węgiel. W programie "Dance Dance Dance" dziewczynie zrobiono tęczowy makijaż, a że tęcza zdaniem PiS i TVP jest obrazoburcza, to produkcja programu dostała polecenie wycięcia twarzy Roxie lub zamazanie kolorowych pasków na jej twarzy.

Teraz paranoja TVP znów się pogłębia. Na jaw wyszło, że "Dance Dance Dance" ma promować erotykę i nagość. I znów w centrum zamieszania stanęła biedna 16-letnia Roksanka...

W szóstym odcinku show Roksana Węgiel miała za zadanie odtworzyć dwa układy taneczne z teledysków Britney Spears. Padło na piosenki "Baby one more time" i "Toxic". Roksana została więc przyodziana w kuse stroje i zaczęła wyginać pupę w rytm muzyki. No i się zaczęło.

Po szóstym odcinku do produkcji spłynęły informacje, że przedstawiane w programie choreografie są promowaniem nagości i erotyki w telewizji publicznej. Chodzi przede wszystkim o występy nieletnich Roksany Węgiel i Oliwii Górniak. Podczas wykonywania układów do teledysków Britney Spears ("Baby One More Time" i "Toxic") Roksana wykonywała prowokujące gesty i prezentowała obnażone części ciała

- podaje źródło serwisu Pudelek.

To nie koniec nieprzyjemności. Produkcja już dostała ponoć wytyczne od władz telewizji, by Roksana i jej koleżanka z show nie tańczyły zbyt dorosłych układów, nie były zbyt mocno malowane i by nie ubierać ich w kuse stroje. Ciekawe, czy i samej gwiazdce podoba się takie podejście? Wszak dojrzewająca Roksana coraz odważniej zrzuca dziecięce ubranka i prezentuje odważne stylizacje oraz mocne makijaże na swoim Instagramie.

Czytaj także