18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

TVP manipuluje?

TVP USTAWIA ZWIĄZKI W "SANATORIUM MIŁOŚCI"? Monika wyjawiła prawdę

23.06.2022  12:51
TVP ustawia związki w "Sanatorium Miłości"?
TVP ustawia związki w "Sanatorium Miłości"? Fot: Sanatorium Miłości TVP/Facebook

"Sanatorium miłości" to jeden z hitów TVP, pojawiły się jednak oskarżenia, że telewizja reżyseruje program i ustawia związki między uczestnikami. Ile w tym prawdy?

Nad jednym z popularnych show Telewizji polskiej zawisły czarne chmury. Czwarta edycja "Sanatorium miłości" dobiegła końca, w programie zawiązały się bliskie relacje między kuracjuszami i kuracjuszkami, a po kraju zaczęły krążyć plotki, że wszystko to... jedna wielka ustawka. Coraz głośniej mówi się o tym, że pary w programie są dobierane przez produkcję i nie łączy ich wcale żadne wyjątkowe uczucie. Gdyby okazało się to prawdą, show i TVP mogłyby stracić nie tylko wiarygodność, ale też ogrom widzów!
Jedną z bohaterek ostatniej edycji "Sanatorium Miłości" jest Monika ze Szczecina. Kobieta w programie nawiązała bliską relację z Andrzejem z Warszawy. Parę dzieli kilkaset kilometrów, mimo to starają się spotykać, choć nie snują jeszcze planów na przyszłość.

TVP ustawia związki w "Sanatorium Miłości"?

Pani Monika zdecydowała się - poza wizytą na kanapie śniadaniówki TVP (Pytanie na Śniadanie), porozmawiać także z innymi mediami. Wiadomo, w Telewizji Polskiej nikt jej trudnych pytań nie zadawał. Takie padły jednak w Telemagazynie. Kobieta została poproszona o wyjawienie prawdy o tym, czy faktycznie TVP ustawia związki w show.

Czy to zobowiązania wobec Telewizji Polskiej, czy jednak szczere wyznanie i uczucia? Tego nie wiemy. Pani Monika zarzeka się jednak, że wszystko, co widzą widzowie "Sanatorium Miłości" na ekranach, to prawda. Relacje między uczestnikami mają się rodzić naturalnie, nikt nikogo do niczego nie zmusza, nikt nie udaje...

Nie było żadnego ustawiania, niczego takiego. Nie było żadnego wyreżyserowania, jakiegoś ustawionego związku. [...] W "Sanatorium miłości" nie było żadnego ustawiania, że teraz zrobimy związek tej z tym - czegoś takiego absolutnie nie ma

- zarzeka się uczestniczka "Sanatorium Miłości".

Ustawione zaręczyny?

Na dowód tego, co mówi, przytacza zaś historię innego uczestnika, Piotra, który początkowo interesował się Natalią, a później zrobił skok na inny kwiatek i zaczął flirtować z Anią. Monika twierdzi, że wszystkie decyzje o tym, gdzie, z kim i kiedy, były podejmowane wyłącznie przez uczestników. - Na pewno nie ma tutaj żadnej ingerencji produkcji. Komentarze, że to ustawka, są niezgodne z prawdą - zapewnia kobieta.

Przekonuje też, że nagłe, niespodziewane oświadczyny wspomnianego już Piotra, akurat w finałowym odcinku, to nie żadna wyreżyserowana akcja. Jej zdaniem wszystko było bardzo naturalne i nie ma nawet najmniejszych powodów, by uczestnikom i produkcji nie wierzyć. My zaś załączamy wideo z rzeczonych oświadczyn. Po obejrzeniu go twierdzicie, że było naturalnie i nikt tego nie wyreżyserował?