18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Jurny starszy pan

Uczestnik Sanatorium miłości będzie uprawiał seks do setki

02.03.2020  14:44
Uczestnik Sanatorium miłości będzie uprawiał seks do setki
Uczestnik Sanatorium miłości będzie uprawiał seks do setki Fot: Jan Bielecki/East News

TVP może zbierać szczęki z podłogi. Uczestnik Sanatorium miłości zdecydował się na wypowiedź, która zapewne wprawi Jacka Kurskiego w konsternację. 

TVP stworzyło Sanatorium miłości, żeby pokazać seniorom, jak radośnie można żyć w podeszłym wieku. Najpewniej jednak twórcy nie spodziewali się tego, jak doskonale z tematem seksu i miłości radzą sobie polscy emeryci.

Po wypowiedzi Gerarda, uczestnika drugiej edycji Sanatorium miłości, z całą pewnością TVP złapie się za głowę. Starszy pan, który w programie szczególne emocje żywił do znacznie młodszej od siebie Iwonki, postanowił powiedzieć, co myśli na temat seksu.

TVP w szoku. Uczestnik Sanatorium miłości opowiada o seksie

Okazuje się, że Gerard mimo podeszłego wieku wcale nie zamierza w sprawach łóżkowych mówić: "pas".

Dla mnie uprawianie seksu to nie jest temat tabu. Chcę dożyć 100 lat i nie wyobrażam sobie życia bez seksu! 

- powiedział Gerard dla Faktu.

Można tak powiedzieć, że z wiekiem seks smakuje lepiej. Jak byłem młody, to poderwałem tu, poderwałem tam. A na starsze lata to się szanuje i pielęgnuje

– opowiada senior.

Pan Gerard może się z resztą poszczycić bardzo dobrą formą. W Sanatorium miłości nie siedział jedynie oparty w fotelu, a i na co dzień nie spoczywa na laurach emerytury.

Do dzisiaj uprawiam sport. Pływam, nurkuję, biegam, jeżdżę na nartach 

- mówi.

Mamy nadzieję, ze faktycznie do setki pan Gerard będzie się cieszył takim zdrowiem i takim libido, jakie ma do tej pory.