18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Przegięcie

TVP nie dba o seniorów?! Narazi ich na ŚMIERTELNE niebezpieczeństwo

14.12.2020  18:33
TVP naraża seniorów
TVP naraża seniorów Fot: Rafal Gaglewski/REPORTER

TVP często stara się do seniorów przemówić i trafić, a jednocześnie najwyraźniej nie przemyślało swojej decyzji. Najnowszy format, który powróci do telewizji, narazi najstarszych na niebezpieczeństwo.

TVP stara się o swoich widzów dbać i inwestuje w programy, które najbardziej interesują ich fanów. Jednym z niekwestionowanych hitów stacji jest "Sanatorium miłości". Program na długo zniknął z anteny między innymi z uwagi na pandemię koronawirusa.

Seniorzy są zdecydowanie grupą społeczną, która jest najmocniej narażona na ciężki przebieg COVID-19. Wiemy to właściwie od samego początku pandemii. Tymczasem TVP startuje z nową edycją programu, w którym udział biorą wyłącznie emeryci - już 3 stycznia wyemituje najnowszy odcinek.

TVP naraża seniorów?!

Jesienna, druga fala pandemii koronawirusa wszystkich nas przeraziła. Najwyraźniej jednak Telewizja Polska stara się mimo wszystko dbać przede wszystkimi o własną oglądalność. Pytanie, czy starsi ludzie w zdrowiu przeżyją nadciągający turnus w ośrodku wypoczynkowym?

Zdjęcia do najnowszej edycji odbyły się właśnie jesienią, kiedy dziennie notowano nawet 30 tys. zakażeń koronawirusem. Podziwiamy odwagę uczestników i ekipy realizującej ten format. Nawet młodzi i zdrowi ludzie woleli w tamtym okresie zostać w domu, jeśli wyjście z niego nie było absolutnie konieczne.

Pierwszy odcinek trzeciego sezonu "Sanatorium miłości" zostanie wyemitowany na antenie TVP 1 o godz. 21:15, właśnie 3 stycznia 2021 roku. Jak zawsze prowadzącą będzie Marta Manowska, a udział w programie weźmie szóstka kuracjuszy. To oznacza, że uczestników jest znacznie mniej niż w poprzednich edycjach. Najprawdopodobniej został zachowany reżim sanitarny, ale i tak nie zmienia to faktu, że program może nakłonić najstarszych widzów do większej aktywności społecznej, która jest teraz zwyczajnie niebezpieczna. 

Zasiądziecie przed telewizorami, a może też oburzają Was działania TVP?

Czytaj także