Aktorzy płaczą

TVP ujawnia prawdziwy powód zakończenia emisji Rodzinki.pl

22.02.2020  15:42
TVP ujawnia prawdziwy powód zakończenia emisji Rodzinki.pl
TVP ujawnia prawdziwy powód zakończenia emisji Rodzinki.pl Fot: Maria Wytrykus/TVP/East News

TVP zdecydowała się z dnia na dzień zakończyć produkcję serialu Rodzinka.pl, który był prawdziwym hitem stacji. Teraz wiemy już, dlaczego tak się stało.

TVP zakończyło produkcję serialu Rodzinka.pl, ku rozpaczy aktorów zatrudnionych w produkcji. Małgorzata Kożuchowska, Maciej Musiał, Adam Zdrójkowski, Julia Wieniawa i wiele innych osób zostało z dnia na dzień bez pracy. 

Aktorzy rozlegle komentowali nagłą decyzję TVP, jednocześnie lejąc przy tym łzy i deklarując, że pękają im serca.

Łamie mi się serce, bo to właśnie od tego serialu zaczęła się moja przygoda z aktorstwem. Bardzo dziękuję całej cudownej ekipie za ten czas

- pisała m.in. załamana Julia Wieniawa.

TVP zdradza, czemu kończy edycję serialu Rodzinka.pl

Teraz stacja Jacka Kurskiego podała informację, dlaczego rezygnuje z dalszej emisji serialu Rodzinka.pl. Mimo tego, że aktualnie TVP ma do dyspozycji olbrzymie pieniądze, które podarował jej rząd, nie zamierza dalej inwestować w historię o rodzinie Boskich.

Po analizie wyników oglądalności podjęto decyzję o zakończeniu dalszej produkcji serialu "Rodzinka.pl". Badania wykazały, że widzowie najchętniej poszukują odcinków poprzednich serii

- napisano w oficjalnym komunikacie.

No cóż, pozostaje więc teraz przerzucić się na Klan. Może przynajmniej aktorom tego serialu poprawi się jakość bytu na planie i dostaną od produkcji ubrania. 

Przeczytaj więcej
Komentarze