18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Naprawdę w piątek leży w wannie

Taco Hemingway nie wychodzi z domu. Interweniuje Iga Lis

26.09.2019  14:12
Taco Hemingway nie wychodzi z domu. Interweniuje Iga Lis
Taco Hemingway nie wychodzi z domu. Interweniuje Iga Lis Fot: Marcin Bruniecki/REPORTER

Taco Hemingway przyznaje, że ma problem. Kiedy nie musi, praktycznie w ogóle nie wychodzi z domu. Interweniować musi jego dziewczyna - córka znanego dziennikarza, Iga Lis.

Taco Hemingway jest zdecydowanie idolem młodego pokolenia. Jak jednak przyznaje, niekoniecznie ma w sobie cechy ekstrawertyczne. Wygląda na to, że tak jak śpiewa - tak robi. W piątki naprawdę leży w wannie.

Taco Hemingway w piątki... leży w wannie

Fani niepokoją się, że to mogą być objawy depresji. Na szczęście nad wszystkim czuwa Iga Lis, dla której Taco stara się możliwie jak najbardziej zmienić swoje nietypowe nawyki.

Po prostu lubię siedzieć w domu. Zawsze byłem internetowo-komputerowym dzieciakiem. Moi rodzice też są domatorami i są z tego powodu bardzo dumni. (...) Gdy już osiągnąłem pewien stopień popularności, niemal w ogóle przestałem opuszczać mieszkanie. Od jakiegoś czasu jednak staram się zmieniać moje nawyki, w czym bardzo pomaga mi dziewczyna - przyznaje z rozbrajającą szczerością.

Zniechęcenie - tym słowem można opisać to, co ogarnia rapera. 

Jeszcze do niedawna nie chciało mi się wyjść do restauracji i do kina, skoro mogę sobie coś zamówić i odpalić Netfliksa. Na szczęście coraz bardziej rozumiem, że człowiek jest istotą społeczną. W Londynie bardzo dużo pracuję w domu, ale dostrzegam już, że choćby wyjście do sklepu spożywczego czy uśmiech drugiej osoby dobrze wpływają na zdrowie psychiczne - mówi.

Widać, że musi dobrze dogadywać się z Dawidem Podsiadło, który przez to, że jest gwiazdą, również nie ma kolorowego życia. 

logo Tu się dzieje