Jak na Marszu Równości

Rydzyk sprzedaje różowe różańce. Są inne kolory tęczy

23.10.2019  15:04
Rydzyk sprzedaje różowe różańce. Są inne kolory tęczy
Rydzyk sprzedaje różowe różańce. Są inne kolory tęczy Fot: MACIEJ KONIECZNY/REPORTER

Tadeusz Rydzyk jest duchownym niezwykle przedsiębiorczym. Właśnie zaczął sprzedawać kolorowe różańce, które na pewno będą się cieszyć dużym zainteresowaniem osób pozostających słuchaczami Radia Maryja i widzami TV Trwam. 

Tadeusz Rydzyk jest przedsiębiorczy do tego stopnia, że nawet bezdomni obdarowują go luksusowymi samochodami. W krótkim czasie stworzył najprawdziwsze, mediowe imperium i pod jego wpływem pozostają: radio, telewizja oraz m.in. księgarnia internetowa.

Tadeusz Rydzyk i tęczowe różańce

W owej księgarni należącej do fundacji Rydzyka, Lux Veritatis zakupić można np. katolickie książki czy gry komputerowe dla dzieci. Do jesiennej oferty dołączyły również tęczowe różańce, które najwyraźniej mają rozweselać te przedwczesne, jesienne ciemności. Wśród dostępnych kolorów jest m.in. róż.

Polecamy szczególnie dla dzieci (choć nie tylko). Można przypiąć do plecaka, wózka, roweru, a także na ręce

– zachwala oferowany produkt sklep ojca Rydzyka.

Taki różaniec kosztuje zaledwie 2,50 zł. To wszystko dzięki jesiennej promocji, którą prowadzi Tadeusz Rydzyk w swoim sklepie internetowym. 

Być może najbardziej znany redemptorysta w kraju nie wpadł na to, jakie skojarzenia pociągają za sobą różańce we wszystkich kolorach tęczy i czego w ogóle tęcza jest symbolem. Nie wydaje nam się, że nagle zaczął popierać ideę LGBT.

Myślicie, że kiedy jego ludzie zorientują się, jakie budzi to wszystko skojarzenia, to wycofają z oferty kolorowe różańce?

Przeczytaj więcej
Komentarze