18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Trudności życia

Tadeusz Sznuk zniknął z TVP. Wzruszający list

01.06.2022  12:50
Tadeusz Sznuk zniknął z TVP
Tadeusz Sznuk zniknął z TVP Fot: TRICOLORS/East News

Tadeusz Sznuk jest kultową osobowością telewizji. Niestety, prezenter musi zmagać się z trudami wieku i stanu zdrowia, dlatego nie pojawił się na gali TVP - Telekamery 2022. W jego imieniu wzruszający list odczytała Krystyna Czubówna.

Są takie osobowości telewizyjne, których nikt nie będzie w stanie zastąpić. Jedną z nich jest zdecydowanie Tadeusz Sznuk. Niestety, mężczyzna nie mógł pojawić się na niedawnej gali Telekamer 2022.

W jego imieniu wypowiedziała się Krystyna Czubówna. Najbardziej charakterystyczny głos polskiej telewizji przemówił ze sceny i chwycił za serca wszystkich zgromadzony na żywo i przed telewizorami.

Tadeusz Sznuk zniknął z TVP

Tadeusz Sznuk od 28 lat prowadzi teleturniej "Jeden z dziesięciu". Był także prezenterem nieistniejącego już programu telewizji śniadaniowej TVP1 "Kawa czy herbata?". Jego życie na dobre związało się z TVP. Prezenter otrzymał statuetkę magazynu "Tele Tydzień" w kategorii Osobowość telewizyjna 25-lecia. Niestety prowadzący teleturnieju "Jeden z dziesięciu" nie mógł być obecny na gali Telekamer. Tym razem podobno zatrzymały go powody rodzinne.

Gratuluje nominowanym i zwycięzcom wszystkich kategorii. Wciąż się zastanawiam... Mamy dziesiątki kanałów i setki programów, w których występują tysiące postaci. Co zatem jest podstawą, esencją osobowości telewizyjnej, skoro ten zaszczytny tytuł przypadł jegomościowi, który głównie zajmuje się czytaniem na głos, ze zrozumieniem, pytań z małych karteczek. Doprawdy dziwny jest ten telewizyjny świat. Z uszanowaniem, Tadeusz Sznuk

- przeczytała Czubówna ze sceny.

Ten list nie tylko wzruszył wszystkich obecnych, ale również ich rozbawił. Być może właśnie takie połączenia przekładają się na sukces Tadeusza Sznuka, który trwa nieprzerwanie od wielu, wielu lat.

Gratulujemy!