18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Robią wrażenie?

Tajemnica TANCEREK OCHMANA. O co chodzi?

14.05.2022  11:47
Choreografia Krystiana Ochmana to klucz do sukcesu?
Choreografia Krystiana Ochmana to klucz do sukcesu? Fot: MARCO BERTORELLO/AFP/East News

Krystian Ochman w wielkim stylu trafił do finału Eurowizji. Wiele osób zastanawia jednak choreografia jego występu. O co chodzi z ubranymi na czarno tancerkami? Zdradzamy kulisty tego pomysłu.

Krystian Ochman śpiewa fenomenalnie, więc nic dziwnego, że znalazł się w finale konkursu piosenki Eurowizji. Okazuje się jednak, że niektórym internautom spokoju nie daje... Choreografia artysty!

Ochmanowi na scenie towarzyszą cztery ubrane na czarno tancerki, których twarze pozostają zasłonięte. Mają one symbolizować lęki, jednak nie dla każdego ten przekaz artystyczny jest jasny.

Choreografia Krystiana Ochmana to klucz do sukcesu?

Wiele osób myślało, że podczas II półfinału doszło do wpadki, kiedy dało się zauważyć, że tancerki "wpadają" na Ochmana, tak, że czasem wokalista tracił na scenie równowagę. Był to jednak efekt celowy.

Tancerki miały "wpaść" na Ochmana i go szturchać. Widać to także w oryginalnym nagraniu zapowiadającym nasz występ - tancerki robią to samo. Innymi słowy, wszystko było tak, jak miało być.

Choreografię do występu Krystiana Ochmana przygotowywał Agustin Egurrola, znany szerszej publiczności z takiego programu jak "You Can Dance". Tancerki, które towarzyszyły Krystianowi podczas występu, to z kolei Julia Adamczyk, Martyna Przybyłowska, Paulina Przestrzelska oraz pochodząca z Ukrainy Kateryna Nesterova.

Myślicie, że taka artystyczna wizja okaże się dziś kluczem do sukcesu i pierwszy raz w historii wygramy Eurowizję dla osób dorosłych? My bardzo mocno trzymamy za taki scenariusz kciuki!