18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Celebrytka zamordowana?

Tajemnicza śmierć rosyjskiej gwiazdy. "W rzece w bieliźnie"

Wojciech Kozicki
26.08.2022  11:37
Tajemnicza śmierć gwiazdy w Rosji. Anastasia Kochervey zamordowana?
Tajemnicza śmierć gwiazdy w Rosji. Anastasia Kochervey zamordowana? Fot: Instagram/nastyafitnes, Tomasz Jastrzebowski/REPORTER/East News

Tajemnicza śmierć w Rosji. W niewyjaśnionych okolicznościach zginęła gwiazda reality show Anastasia Kochervey. Jej ciało wyłowiono z rzeki w samej bieliźnie. Czy seksowna rosyjska celebrytka została zamordowana?

Nie żyje Anastasia Kochervey. 28-letnia rosyjska gwiazda zaginęła na początku sierpnia, gdy przestała odpowiadać na telefony i wiadomości. 13 sierpnia 2022 roku z rzeki wyłowiono ciało kobiety, którą okazała się właśnie Kochervey. Rosyjska policja wstępnie wykluczyła przypadkowe utonięcie i podejrzewa, że doszło do morderstwa.

Zmarła Anastasia Kochervey. Morderstwo w Rosji

Media ujawniły, że zwłoki kobiety wyłowione z rzeki miały na sobie jedynie bieliznę. Na plecach znajdował się tatuaż przedstawiający karty do gry. Media piszą o kolejnym tajemniczym moderstwie w Rosji.

Kto mógł zamordować rosyjską gwiazdę? Celebrytka Olesya Malibu, również znana z reality show, ujawniła, że Anastasia Kochervey ostatnio miała "problemy z nadużywaniem narkotyków i alkoholu". Podobno seksowna Rosjanka wpadła w „złe towarzystwo”, a także poznała w Moskwie mężczyznę, który groził jej śmiercią. Malubu wyznała, że „wiedziała jak to się skończy”.

Anastasia Kochervey zdobyła popularność udziałem w rosyjskim reality show "Dom-2". To program, w którym buduje się dom, jednocześnie szukając partnera. Następnie wystąpiła w reality show "Let's Get Married".

Rosjanie podziwiali jej determinację i wolę walki. „The Sun” przypomina, że w dzieciństwie zmagała się z niepełnosprawnością, nie mogła chodzić, ale nie poddała się i zajęła się kulturystyką, a później realizowała się w branży nieruchomości w Dubaju.

Rosyjska gwiazda nie żyje. Anastasia Kochervey zamordowana?