18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Pysiula przeleciał przed kamerą

Tak Rozenek przygotowuje się do seksu. Nora w akcji [WIDEO]

04.02.2022  14:09
Jak Małgorzata Rozenek-Majdan przygotowuje się do seksu? Patryv Vega ujawnia wideo zza kulis nowego filmu
Jak Małgorzata Rozenek-Majdan przygotowuje się do seksu? Patryv Vega ujawnia wideo zza kulis nowego filmu Fot: Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Patryk Vega dobrze zna potrzeby i pragnienia Polaków, więc film „Miłość, seks & pandemia” na pewno okaże się sukcesem. Ostre sceny seksu, filuterna Anna Mucha i wyuzdana Małgorzata-Rozenek-Majdan przyciągną widzów. Reżyser dołożył właśnie do pieca, bo ujawnił jak żona Pysiuli przygotowuje się do namiętnych zbliżeń przed kamerą. To perwersyjna pani domu?

Pójdziecie do kina na „Miłość, seks & pandemia”? Jeśli się do tej pory wahaliście, teraz z pewnością Patryk Vega was przekona. Opublikował na Facebooku nagranie wideo zza kulis produkcji, na którym Małgorzata Rozenek-Majdan przygotowuje się do scen erotycznych. Można przy okazji podziwiać apetyczne pośladki jej partnera z planu oraz zobaczyć jak podziwiać trwa rozgrzewka przed pocałunkami przed kamerą.

Rozenek i seks w filmie Vegi. „Miłość, seks & pandemia” to hit?

Na tym jednak nie koniec niespodzianek! W filmie weźmie też udział sam Radosław Majdan i nakręcił już sceny kaskaderskie. Co prawda chciał niczym James Bond skakać z 10. piętra, ale producenci kazali mu grać na zielonym tle i udawać, że „spada z nieba”, co miało być pomysłem jego żony. Polski box office oszaleje?

Małgorzata Rozenek-Majdan w filmie Vegi wciela się w Norę, czyli fotografkę ze zrujnowanym życiem towarzyskim, która nie wierzy już w miłość. Przed jej obiektywem nagle pojawia się młody mężczyzna, dochodzi do zbliżenia… i wcale nie chodzi o fotografowanie.

To historia o trzech przyjaciółkach – dziennikarce Kai (Anna Mucha), fotografce Norze (Małgorzata Rozenek) i prokuratorce Oldze (Zofia Zborowska). Jest jeszcze kuzyn Kai, Bartek (Sebastian Dela), który z prawiczka staje się striptizerem. Film Vegi tradycyjnie budzi sporo zastrzeżeń – informuje Wirtualna Polska.

Małgorzata Rozenek-Majdan i seks w filmie Vegi [WIDEO +18]

Czytaj także