18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Z taką perłą mógł wygrać!

Tak miał wyglądać występ Brzozowskiego na Eurowizji [WIDEO]

Wojciech Kozicki
29.05.2021  15:33
Tak miał wyglądać występ Brzozowskiego. Kto go skrzywidził? Kto jest winny?
Tak miał wyglądać występ Brzozowskiego. Kto go skrzywidził? Kto jest winny? Fot: Vladimir Astapkovich/SPUTNIK Russia/East News

Rafał Brzozowski chciał dostać się do finału Eurowizji, ale z tym co pokazał w półfinale, dobrze, że chociaż dostał się do garderoby w budynku. Okazuje się jednak, że „The Ride” miało wyglądać i brzmieć zupełnie inaczej. Udostępniono nagranie wideo z WYSTĘPU ZAPASOWEGO.

Co by się stało, gdyby niektórzy wykonawcy na Eurowizji 2021 nie mogli zaprezentować swoich piosenek w Rotterdamie na żywo? Przygotowano występy zapasowe, które mogły być zaprezentowane podczas konkursu. Właśnie udostępniono nagrania live-on-tape, wśród których znalazł się Rafał Brzozowski z „The Ride”.

Brzozowski mógł wygrać Eurowizję. Pokazali WIDEO

Okazuje się, że „The Ride” mogło być hitem. Na nagraniach live-on-tape Brzozowski brzmi znacznie lepiej, nie zdominował go głos z offu, a do tego nie dostał zadyszki, bo nie musiał dygać jak dziki wąż do skomplikowanej choreografii. Naszym zdaniem, gdyby Brzozowski dał taki występ w konkursie, mógłby WYGRAĆ EUROWIZJĘ!

W tym roku jedynie Australia wykorzystała nagrania live-on-tape. Reprezentująca Australię wokalistka Montaigne z powodu koronawirusowych obostrzeń nie mogła zaprezentować piosenki „Technicolor” na żywo podczas konkursu Eurowizji.

Jak podaje RMF FM, nagranie live-on-tape Rafała Brzozowskiego wykonano 20 marca 2021 roku w podwarszawskim studiu Transcolor. Nagranie zapasowe „The Ride” prezentujemy poniżej, a polskiego gwiazdora można oglądać od 35:30.

Koncert Eurovision Song Celebration

Koncert Eurovision Song Celebration składa się z dwóch części. Pierwszą wyemitowano na YouTube w piątek 28 maja i przedstawiono w niej zapasowe występy tych wykonawców, którym nie udało się awansować do wielkiego finału 65. Konkursu Piosenki Eurowizji. Druga część, z nagraniami live-on-tape finalistów, zostanie pokazana w sobotę 29 maja. Eurovision Song Celebration ma uhonorować pracę wszystkich wykonawców, którą włożyli w nagrania live-on-tape.

Rafał Brzozowski – The Ride [występ zapasowy, Eurowizja live-on-tape]