18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Luksusy

Tak mieszka Kuba Wojewódzki. W sieci pojawiło się wymowne zdjęcie

08.10.2019  11:03
Tak mieszka Kuba Wojewódzki. W sieci pojawiło się wymowne zdjęcie
Tak mieszka Kuba Wojewódzki. W sieci pojawiło się wymowne zdjęcie Fot: Artur Zawadzki/REPORTER

Kuba Wojewódzki, który od lat chwali się niesamowicie drogimi samochodami, teraz postanowił pokazać fanom jak mieszka. Zazdrościcie mu? 

Kuba Wojewódzki, zwany Królem TVN od lat nie ukrywa, że zarabia bajecznie dużo. Manifestuje swój status majątkowy luksusowymi samochodami. Do tej pory jednak nie pokazywał fanom, jak mieszka. Postanowił to zmienić.

Wojewódzki zamieścił na Instagramie zdjęcie wnętrza swojego apartamentu. Wystrój jest surowy, zdecydowany, ciemny i gustowny. Widać, że wszystko, co dostrzega nasze oko kosztowało całkiem sporo.

Kuba Wojewódzki zaprezentował swój nowy apartament

To mieszkanie Kuba Wojewódzki zakupił stosunkowo niedawno i znajduje się ono w pobliżu Parku Łazienkowskiego. Do tej pory prezenter i showman mieszkał przez ostatnie 20 lat na warszawskim Powiślu, gdzie nawet otworzył swoją restaurację - Niewinni Czarodzieje 2.0.

Za metr kwadratowy swojego nowego apartamentu, zgodnie z cennikiem okolicy, Wojewódzki zapłacił ok. 25 tys. zł. 

Wielu komentujących skupiło się na głośnikach, widocznych na zdjęciu i pytało o ich cenę. Co zaskakujące, reszta komentatorów wykazywała się wyjątkową życzliwością, jak na to, co zazwyczaj dzieje się na forach internetowych, gdy ktoś pokazuje, że dobrze mu się powodzi.

Wam podoba się nowe lokum dziennikarza?

Czytaj także