18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Rośnie nowa polska gwiazda!

Tak śpiewa syn Krawczyka! Wykapany ojciec?

Wojciech Kozicki
20.04.2021  14:16
Czy syn Krzysztofa Krawczyka zrobi karierę jak ojciec?
Czy syn Krzysztofa Krawczyka zrobi karierę jak ojciec? Fot: Polska Press/East News

Krzysztof Krawczyk nie żyje, ale zostawił po sobie syna, który odziedziczył mega talent do śpiewania. Jakim wokalistą jest syn Krzysztofa Krawczyka? Można się o tym przekonać słuchając jego wykonania przeboju Marka Grechuty oraz Michaela Jacksona.

Krzysztof Krawczyk odpłynął parostatkiem w piękny rejs, a łzy po nim jeszcze nie wyschły. Tymczasem coraz głośniej mówi się o synu Krzysztofa Krawczyka. Okazuje się, że Krzysztof Igor Krawczyk odziedziczył po ojcu smykałkę do śpiewania, a w internecie popularne stało się jego wykonanie „Będziesz moją panią” Marka Grechuty.

Tak śpiewa syn Krzysztofa Krawczyka

Chodzi konkretnie o wideo z koncertu "Krzysztof Cwynar zaprasza..." w Łodzi, który odbył się w 2017 roku. Choć z wyglądu junior nie przypomina ojca, to w jego głosie doszukać się można wyraźnych wpływów Krzysztofa Krawczyka.

Jak podaje Radio ZET, chłopak został podopiecznym Stowarzyszenia Studio Integracji Krzysztofa Cwynara.

Na co dzień prowadzimy rehabilitację przez sztukę dla osób niepełnosprawnych z różnymi schorzeniami. Organizujemy ogólnopolskie wydarzenia integracyjne, wspieramy, promujemy i opiekujemy się utalentowanymi artystami. Za pomocą sztuki rozwijamy twórcze pasje i umiejętności, pomagamy osobom niepełnosprawnym odzyskiwać wiarę we własne siły, uczymy akceptacji i integracji społecznej – czytamy na stronie studia.

Tak śpiewa syn Krzysztofa Krawczyka [WIDEO]

Krzysztof Igor Krawczyk – Imagine

Krzysztof Igor Krawczyk – Heal the world (Michael Jackson cover)