18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Dobrana para

Tak wygląda żona Zenka Martyniuka. Król disco polo może być dumny

29.11.2019  13:44
Tak wygląda żona Zenka Martyniuka. Król disco polo może być dumny
Tak wygląda żona Zenka Martyniuka. Król disco polo może być dumny Fot: Piotr Matusewicz/East News

Żona Zenka Martyniuka nie pojawia się zbyt często na czerwonym dywanie. Ostatnio jednak postanowiła coś w swoim życiu zmienić i dłużej się nie ukrywać. Król disco polo może być z niej dumny. 

Żona Zenka Martyniuka pozostaje w cieniu swojego zdolnego i znanego męża. Danuta nie udziela się zbyt często publicznie. Nawet kiedy para miała pewne problemy ze swoim jedynym synem, pozostawała cicha jak posąg.

Najwyraźniej jednak żona Zenka Martyniuka przeszła jakąś wewnętrzną przemianę bowiem pojawiła się u boku małżonka na gali ramówki TVP. Tolerancyjna Danuta lśniła tego wieczoru jak najjaśniejsza gwiazda.

Żona Zenka Martyniuka wychodzi z cienia

Nikt nie przeszedł obok niej obojętnie. Żona Zenka Martyniuka wywołała ogólne poruszenie i nic w tym dziwnego - kobieta prezentowała się fenomenalnie. Założyła połyskującą, dopasowaną, czarną suknię, a zgrabne nogi podkreśliła za pomocą klasycznych szpilek. 

Piotr Molecki/East News
Piotr Molecki/East News Fot: Piotr Molecki/East News
VIPHOTO/East News
VIPHOTO/East News Fot: VIPHOTO/East News

Na gali z okazji prezentacji najnowszej ramówki TVP, Zenek promował film o swoim życiu, który już niedługo telewizja wyemituje. Oczywiście, żony nie mogło przy nim zabraknąć - zawsze go wspiera.

Myślicie, że teraz Danuta zdecyduje się na wejście do rodzimego show-biznesu? Nas rozgrzała.

Czytaj także
Przeczytaj więcej