18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Wszystko jasne

Prawda o życiu Kingi Dudy wyszła na jaw. Daleko jej do luksusów

13.02.2021  14:13
Tak żyje Kinga Duda
Tak żyje Kinga Duda Fot: Grzegorz Bukala/REPORTER

Kinga Duda jest zdecydowanie najbardziej znaną córką w Polsce. Pociecha prezydenta Andrzeja Dudy trzyma się jednak z dala od politycznego blichtru. Teraz prawda o jej życiu ujrzała światło dzienne.

Kinga Duda wzbudza duże zainteresowanie wśród Polaków. Nic dziwnego, jako córka prezydenta, która swego czasu była nawet jego doradcą społecznym - jest wciąż na świeczniku uwagi ludzi. Natomiast jej życie wcale nie błyszczy przesadnym blichtrem.

Tak żyje Kinga Duda

Kinga Duda jakiś czas temu skończyła staż prawniczy w Wielkiej Brytanii i postanowiła wrócić do Polski. Początkowo wydawało się, że dziewczyna osiedli się na Wyspach, ale jednak separacja od rodziny musiała być dla niej trudna. Teraz postawiła na samodzielne życie w kraju ojczystym.

Kinga Duda aktualnie mieszka sama w Warszawie. Ostatnio młoda kobieta została przyłapana przez fotoreportera "Super Expressu", który uwiecznił ją w momencie udawania się do przychodni diagnostycznej, do sklepiku osiedlowego, a następnie do jednego z warszawskich apartamentowców, gdzie prawdopodobnie mieszka.

Córka Andrzeja Dudy ubrana była w białe buty, legginsy i sportową kurtkę - podczas swojego załatwiania spraw. Jedynym faktem, który wyróżnia ją na tle innych, młodych kobiet jest fakt, że dziewczyny nie odstępował nawet na krok funkcjonariusz Służby Ochrony Państwa. Mocno dba o to, by Kinga była w pełni bezpieczna.

Myślicie, że kiedy będzie już znanym, polskim adwokatem - dalej będzie poruszać się wyłącznie w towarzystwie kogoś z SOP-u?

Czytaj także
Przeczytaj więcej