18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Spadną Wam kapcie

Taką karę poniesie Beata Kozidrak?

04.09.2021  16:04
Beata Kozidrak i kara za alkoholowe ekscescy
Beata Kozidrak i kara za alkoholowe ekscescy Fot: Piotr Matusewicz/East News

Beata Kozidrak poniesie surową karę swoich alkoholowych ekscesów. Piosenkarka złapana za kierownicą auta z 2 promilami alkoholu we krwi mocno się doigrała. Zdecydowanie najgorsze jest dla niej to, ile straci w oczach fanów. 

Beata Kozidrak nie tylko będzie musiała się teraz zmagać z niechęcią publiki. Piosenkarka, którą policja złapała za kierownicą pod wpływem alkoholu (bardzo dużym wpływem alkoholu...) poniesie również inne konsekwencje.

Jaka kara czeka Beatę Kozidrak?

Straciła już intratny kontrakt z Coca-Colą, ale to nie wszystko. Specjalista w zakresie ruchu drogowego zdradził "Super Expressowi", jakie konsekwencje prawne spadną na znaną artystkę sceniczną.

Jeśli ktoś po raz pierwszy jest przyłapywany, to nie powinien być skazywany na bezwzględne więzienie, ale w takich przypadkach powinno się stosować kary w postaci prac społecznych, żeby mogli odkupić swoje winy. Uważam, że powinien ją spotkać ostracyzm społeczny już poza karą wymierzoną w sądzie

— powiedział Łukasz Zboralski, dziennikarz, specjalista w zakresie ruchu drogowego.

"Zgodnie z polskim prawem pewnie dostanie wyrok w zawieszeniu i zakaz prowadzenia pojazdów na jakiś czas, chociaż przy tak dużych upojeniach alkoholowych sąd powinien orzekać, że taki człowiek przez 10 lat w ogóle nie powinien jeździć samochodem, jeśli nie ma w nim alkologa" - dodał Zboralski.

Ostracyzm społeczny już Beatę Kozidrak spotkał. Osoby, które do tej pory były jej fanami, teraz tracą serce do popularnej piosenkarki. Inni artyści również apelują o srogą karę dla niej, najwyraźniej im takie błędy nigdy się nie zdarzyły. 

Myślicie, że Kozidrak za to wszystko odpowie?