Osobliwe podejście

Takiej aukcji na WOŚP jeszcze nie było. Kasia Tusk przesadziła?

12.01.2020  17:22
Takiej aukcji na WOŚP jeszcze nie było. Kasia Tusk przesadziła?
Takiej aukcji na WOŚP jeszcze nie było. Kasia Tusk przesadziła? Fot: KFP/REPORTER

Kasia Tusk dołączyła się do wspierania Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Na aukcję wystawiła coś, czego nikt nie mógł się spodziewać. Czy to już przesada? 

WOŚP co roku elektryzuje całą Polskę. Wiele osób wspiera działania Orkiestry nawet wtedy, kiedy wiatr wieje im w oczy. Znani i lubiani mają największy wpływ na społeczeństwo, dlatego często wystawiają na aukcję cenne dla nich rzeczy, by jak najlepiej pomóc potrzebującym.

Kasia Tusk wspiera WOŚP

Wśród osób, które zdecydowały się na udział w aukcji jest Kasia Tusk. Córka polityka wystawiała rzecz bardziej niż nietypową - wylicytować można spacer z nią i jej psem oraz wizytę w jej mieszkaniu. Wiele osób oburzyło się na takie podejście do sprawy.

Jeśli któraś z Was chciałaby wybrać się na spacer ze mną i Portosem (i zobaczyć jak zachowuje się, gdy nie pozuje), zobaczyć, jak małe jest w rzeczywistości moje mieszkanie, albo po prostu pogadać i napić się kawy... Wesprzyjcie tegoroczną Wielką Orkiestrę Świątecznej pomocy i weźcie udział w licytacji #rzeczyodserca, na której wystawiłam właśnie swoją aukcję

- możemy przeczytać na instagramowym profilu Kasi.

Co więcej, Kasia przewidziała jeszcze parę atrakcji - np. możliwość udziału w tym przedsięwzięciu z osobą towarzyszącą.

Uwaga! Zwycięzca aukcji może wziąć ze sobą ukochaną osobę: męża, mamę, siostrę, przyjaciółkę lub kogokolwiek chcecie (odradzam kota). Link do aukcji znajdziecie w moim stories. 3,2,1: START!

- doprecyzowała Kasia.

Internauci oburzają się, że licytowanie "czasu" spędzonego ze znaną osobą jest przejawem próżności i zbyt wysokiego mniemania o sobie.

Wystawie na aukcje swoją próżność, tylko tyle potrafią. Straszne to jest kochani

- czytamy w komentarzach. 

Myślicie, że to faktycznie jest nie na miejscu? 

Przeczytaj więcej
Komentarze