18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Czyste piękno?

Takiej jej nie znacie! Młoda Magda Gessler łamała serca

09.08.2022  08:36
Magda Gessler w młodości łamała serca!
Magda Gessler w młodości łamała serca! Fot: VIPHOTO/East News

Magda Gessler od lat jest królową polskiej telewizji. Mało kto jednak wie, jak wyglądała w młodości. Na szczęście sama otwiera się w mediach społecznościowych i chwali tym, jak wyglądała przed laty!

Trzymajcie się mocno! Magda Gessler zabiera nas na szaloną jazdę bez trzymanki. Postanowiła na fali wspomnień opublikować swoje zdjęcie z młodości w mediach społecznościowych. Na fotografii ma zaledwie 27 lat i bardzo przypomina swoją córkę, Larę.

Nic dziwnego, że teraz czas na wspomnienia. Magda Gessler świętuje bowiem właśnie swoje 69 urodziny, a robi to na słonecznej Teneryfie, pływając w oceanie. Niejeden może jej pozazdrościć werwy i luksusów!

Magda Gessler w młodości łamała serca!

Wszyscy znamy Magdę Gessler jako królową TVN, która od lat z sukcesem prowadzi słynne Kuchenne Rewolucje. Niewiele jest zdjęć z wczesnej młodości celebrytki, ale postanowiła ona nie pozostawiać fanów bez takich wspomnieniowych materiałów. Oto Magda Gessler w 1982 roku.

To był cudowny czas… spędzony z moim mężem Volkhartem Mullerem. Moim bratem i jego żoną Zosią Rejman. Siostra Marcysia Rejman również była z nami #hotelvictoria #wawa 1982 rok. Uroczo, sentymenty z tamtych lat

- napisała Gessler.

Magda Gessler na tym zdjęciu ma ciemne włosy, ale poza tym fani są przekonani, że czas stanął w miejscu i spokojnie poznaliby swoją idolkę, gdyby mijali ją na ulicy w 1982 roku. Charakterystyczne loki również już wtedy jawiły się na jej głowie.

Zachwyca Was takie wydanie gwiazdy TVN?

Czytaj także