18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Piersi na urlopie

Tamara Arciuch nago na Krecie. Wietrzenie pachy

Wojciech Kozicki
09.10.2020  19:35
Urlop w Grecji i Tamara Arciuch topless. Co na to Kasprzykowski?
Urlop w Grecji i Tamara Arciuch topless. Co na to Kasprzykowski? Fot: ADAM JANKOWSKI/REPORTER/East News

Polskie aktorski często ostatnio prezentują się nago, eksponując piersi w mediach społecznościowych. Tym razem do grona rozgogolonych polskich gwiazd dołączyła aktorka Tamara Arciuch. Pokazała seksowny kawałek ciałka na Instagramie.

Tamara Arciuch to piękna polska aktorka, której mężem jest Bartłomiej Kasprzykowski. Znamy ją z takich produkcji jak m.in. Przyjaciółki, M jak Miłość, Och Karol 2, Ojciec Mateusz, Usta Usta, Pierwsza Miłość, Niania oraz Kasia i Tomek. Tym razem zrobiła zamieszanie, pokazując odważne zdjęcie z wakacji. Wiadomo też, że poleciała do greckiego raju bez męża!

Tamara Arciuch nago w Grecji?

Po pracowitym lecie i przy obecnej temperaturze w Polsce to miejsce wydaje się jak sen. Dziękuję – napisała Arciuch wietrząc pachę na greckiej plaży.

Arciuch spędza wakacje na Krecie i smaży się niczym seksowna syrena na plaży. Postanowiła zaszaleć, bo na jednym ze zdjęć jest prawdopodobnie topless. Niektórzy w komentarzach podejrzewają, że to sprytnie ukryte bikini bez ramiączek, ale aktorka odpowiada im sugestywnym uśmieszkiem i mrugnięciem.

Wiele osób zachwyca się piękną aktorką i twierdzi, że nawet jeśli jej piersi hasają na wolności, to bardzo dobrze. Życzą również gwieździe udanego wypoczynku.

Czytaj także
Przeczytaj więcej
Komentarze