18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Taniec z wirusem

Epidemia w Tańcu z Gwiazdami. Maserak chory

Wojciech Kozicki
20.10.2020  20:56
Taniec z Gwiazdami - Rafał Maserak ma COVID-19
Taniec z Gwiazdami - Rafał Maserak ma COVID-19 Fot: ADAM JANKOWSKI/REPORTER/East News

Kiedy finał Tańca z Gwiazdami? Okazuje się, że ostatni odcinek w już w piątek, bo koronawirus atakuje kolejne gwiazdy. Tym razem potwierdzono, że zakażony COVID-19 jest Rafał Maserak, z którym tańczyła Sylwia Lipka.

Taniec z Gwiazdami zamienił się w potańcówkę z koronawirusem. Kolejne gwiazdy chorują na koronawirusa lub trafiają na kwarantannę, a Polsat zdecydował, że finał odbędzie już w najbliższy piątek. O Kryształową Kulę zawalczą Edyta Zając i Julia Wieniawa. Niedawno dowiedzieliśmy się, że wirusa z Wuhan złapała influencerka Sylwia Lipka. Tak jak się można było spodziewać, zachorował również jej taneczny partner Rafał Maserak.

Rafał Maserak na kwarantannie - ma koronawirusa

Maserak na Instagramie potwierdził, że jest chory i opublikował zdjęcie z kwarantanny. Relacjonował m.in. swój spacer po balkonie. Zaprezentował światu również swoją zupę pomidorową i wyjawił, że czekał na dostawę jedzenia pod drzwi.

Spacerek słuchajcie, dzisiaj piękna pogoda, wiec postanowiłem wyjść na spacer na tarasik. A dzisiaj została tylko pomidorówka i czekam na zakupy pod drzwi, bo w lodówce światło – Maserak przekazał swoim fanom na Insta.

Wcześniej na parkiecie 11. edycji „Tańca z gwiazdami” zabrakło Bogdana Kalusa i Lenki Klimentowej. Byli zmuszeni udać się na kwarantannę. W takiej samej sytuacji znalazł się Jan Kliment, taneczny partner Anny Karwan, a także mąż Lenki Klimentowej.

Jak się czuje Maserak? W mediach społecznościowych poinformował, że przechodzi koronawirusa bezobjawowo.

Chcę uspokoić wszystkich, którzy do mnie dzwonią i piszą, że przechodzę to wszystko bezobjawowo. Nic mnie nie boli, nie mam gorączki ani kaszlu. Kochani proszę, dbajcie o siebie i swoich bliskich, a ja tymczasem muszę siedzieć na kwarantannie – uspokaja fanów Maserak. (Fakt.pl)

Zagłosuj

Czy nosisz maseczkę?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze