18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

czy Polska jest na to gotowa?

RUTKOWSKI IDZIE W TANGO! Detektyw wystąpi w "Tańcu z Gwiazdami"

21.06.2022  11:21
Krzysztof Rutkowski wystąpi w "Tańcu z Gwiazdami"
Krzysztof Rutkowski wystąpi w "Tańcu z Gwiazdami" Fot: Wojciech Wojtkielewicz/Polska Press/East News

Nowa zagadka do rozwiązania - czy Krzysztof Rutkowski potrafi tańczyć? Detektyw-celebryta sprawdzi swe siły przed kamerami, w najnowszym "Tańcu z Gwiazdami".

Tę strzechę na głowie znają wszyscy, wszyscy słyszeli też, że Krzysztof Rutkowski podobno potrafi rozwiązywać detektywistyczne zagadki. Teraz zaś dowiemy się, czy były milicjant i ZOMO-wiec, a dziś detektyw-celebryta, potrafi także tańczyć. Swych umiejętności nie będzie jednak relacjonował ze ślubu kumpla czy ze szkoły tańca - pokaże je telewizja.

Krzysztof Rutkowski w "Tańcu z Gwiazdami"

Krzysztof Rutkowski pokaże, co potrafi w najnowszej edycji "Tańca z Gwiazdami". Popularne show, zapoczątkowane przez TVN, a kontynuowane przez Polsat, pojawi się na ekranach już 26. raz! Producenci mają zatem coraz większy problem ze znalezieniem znanych Polaków, którzy chcieliby pląsać przed kamerami - lista jest już nieźle przetrzebiona i coraz częściej w programie pojawiają się ludzie, których nikt nie zna.

Tym razem jednak udało się ściągnąć totalnego celebrytę. Udział Krzysztofa Rutkowskiego w "TZG" porównalibyśmy do legendarnych występów w tym programie Mariusza Pudzianowskiego. Przyznajcie, podobna półka i jednakowe zaskoczenie.

"Taniec z Gwiazdami", kto wystąpi?

O tym, że to właśnie Krzysztof Rutkowski walczyć ma jako jedna z gwiazd o Kryształową Kulę, donosi portal Pomponik. W ostatnim czasie produkcja "Tańca z Gwiazdami" ogłosiła z kolei, że na parkiecie pojawi się także aktor Michał Mikołajczak. Spekulowano także, jakoby w roli jurora w programie zagościł Marcin Hakiel. Jak będzie naprawdę i kto podda się katorżniczym treningom oraz ocenie sędziów i widzów? Dowiemy się już wkrótce.

Czytaj także