18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Taniec jak fryzura

Rutkowski odpadł z TzG. Tangokalipsa! [WIDEO]

Wojciech Kozicki
05.09.2022  21:34
Taniec z gwiazdami. Rutkowski i drugi taniec jak fryzura [WIDEO]
Taniec z gwiazdami. Rutkowski i drugi taniec jak fryzura [WIDEO] Fot: TRICOLORS/East News

Krzysztof Rutkowski i drugi taniec z w programie „Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami” w Polsacie. Były detektyw idzie na rekord. Czy to najgorszy taniec w historii programu i wszystkich edycji? Oceny jury były jeszcze gorsze niż poprzednio. Aby dowiedzieć się czy to w ogóle był taniec, chyba musielibyśmy wynająć detektywa. Finalnie Krzysztof Rutkowski odpadł z programu w drugim odcinku.

Krzysztof Rutkowski tańczy tak jak się czesze. Oglądając jego poprzedni taniec, nie byliśmy pewni, czy tańczy z Sylwią Madeńską, czy dokonuje jej aresztowania. W tym tygodniu lepiej nie było, ale Ivona Pavlović dała mu wyższą notę za taniec współczesny. Była ironia, żart, przekąs.. ale tańca zabrakło! 

Krzysztof Rutkowski i kolejny występ w „Tańcu z gwiazdami”

Gdy to piszemy, drugi odcinek wciąż trwa i nie wiemy kto odpadnie z programu. Lepiej od Krzysztofa Rutkowskiego zatańczyła nawet Karolina Pisarek, która z powodu choroby nie mogła tańczyć. W sumie zdobył 15 punktów, a poprzednią ocenę od Czarnej Mamby uznał za złośliwą i porównał ją do "publicznego rozstrzelania karabinem maszynowym".

Ivona Pavlović w pierwszym odcinku dała Rutkowskiemu jedynkę. Teraz była łaskawsza i dostał od Czarnej Mamby dwa punkty. Jurorka obawia się jednak, że były detektyw może nawet wygrać „Taniec z gwiazdami”.

Jeśli gdzieś istnieje bóg tańca, to obawiamy się, że za taneczne występy Rutkowskiego szykuje już dla ludzkości koniec świata...

Aktualicja!

Krzysztof Rutkowski odpadł z programu "Taniec z gwiazdami". Krzysztof Ibisz stwierdził, że były detektyw pewnie znajdzie wszystkich, którzy nie wysłali na niego smsów. My jesteśmy pewni, że na pewno nie odnajdzie swojego talentu tanecznego...

Rutkowski odpadł z Tańca z Gwiazdami:

Czytaj także