18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Zabolało?

Okupnik zoperowała sobie waginę. Szokujące powody decyzji

28.07.2020  15:22
Okupnik zoperowała sobie waginę. Szokujące powody decyzji
Okupnik zoperowała sobie waginę. Szokujące powody decyzji Fot: YouTube

Tatiana Okupnik jakiś czas temu głośno zaczęła mówić o swoich porodowych traumach. Teraz piosenkarka przyznaje się do bardzo ważnej dla jej komfortu operacji.

Tatiana Okupnik jakiś czas temu opowiedziała w internecie, że ciąża i poród były dla niej traumą. Gwiazda muzyki ma dwoje dzieci, ale sprowadzenie ich na świat kosztowało ją bardzo wiele.

Mnóstwo kobiet jest wdzięcznych Tatianie Okupnik za jej szczerość i mówienie prawdy w świecie pełnym obłudy i niepotrzebnego lukru. Wiele osób zwróciło uwagę na fakt, że o takich tematach, które często uchodzą za tabu, należy mówić głośno.

Nie możesz powiedzieć dziewczynie, która ma stomię po komplikacjach poporodowych w wieku 27 lat, że jej poród był magicznym doświadczeniem albo cudem… Nie możesz powiedzieć dziewczynie, która ma trzydzieści kilka lat, jest na silnych środkach przeciwbólowych i np. biega w pampersach, że to jest tylko cud, że dzieci wszystko wynagrodzą, dlatego że w niektórych przypadkach dzieci nie wynagrodzą ci spustoszeń, które zostały dokonane na twoim ciele…

– mówiła niedawno wokalistka.

Tatiana Okupnik przeszła waginoplastykę

Gwiazda przyznaje się więc do coraz to nowych kwestii związanych ze swoją intymnością. Teraz opowiedziała o tym, że walcząc o zdrowie i komfort życia - zdecydowała się na operację waginy, konkretnie waginoplastykę.

Wiem, jak diametralną różnicę w jakości życia poczułam po operacji na rectocele – to się nazywa plastyka pochwy. I to nie jest tylko po to, żeby twoja cipka – pochwa wyglądały ładnie, tylko po to, żeby organizm mógł podjąć funkcje fizjologiczne

– wyznawała Tatiana Okupnik w jednym z filmików z cyklu "Liczby mają imiona", które publikuje na swoim kanale na YouTube oraz Instagramie.

Początkowo artystka miała nadzieję, że obędzie się bez operacji, jednakże jasne stało się, że same ćwiczenia niczego nie zmienią.

Lekarka powiedziała: Niech pani sobie kupi kulki dopochwowe… Powiedziano mi: poćwiczysz, potrzymasz trochę te kulki, to wszystko wróci do normy… One były u mnie w ogóle bez sensu. Moje mięśnie były rozerwane po całej długości, nie miały jak pracować

– opowiadała artystka. Ponownie przypomniała, że takie problemy dotyczą wielu kobiet.

Dziewczyny przeżywają te sytuacje na co dzień. Zamiata się je pod dywan. Sprzedaje się różowy obrazek macierzyństwa. W moim otoczeniu każda dziewczyna coś ma. I to nie jest tylko konfiguracja naszego otoczenia. Taka jest rzeczywistość!

– dodała Tatiana Okupnik.

Życzymy zdrowia i podziwiamy odwagę w mówieniu o tym, jak wygląda rzeczywistość.

Czytaj także
Przeczytaj więcej