18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Czy Barbara Mostowiak jeszcze ulepi pierogi?

Lipowska odchodzi z M jak miłość? "Już nie mam siły"

Wojciech Kozicki
30.08.2021  16:46
Barbara Mostowiak zniknie z "M jak miłość"? Teresa Lipowska ujawnia swoje plany
Barbara Mostowiak zniknie z "M jak miłość"? Teresa Lipowska ujawnia swoje plany Fot: Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Obsada serialu „M jak miłość” ulegnie zmianie? Tabloidy znów donoszą, że Teresa Lipowska, czyli serialowa Barbara, głowa rodziny Mostowiaków, odejdzie z produkcji. W wywiadzie, który z aktorką przeprowadziło „Twoje Imperium”, skomentowała medialne doniesienia o swojej aktorskiej emeryturze.

Teresa Lipowska to twarda zawodniczka. Ma 84-lata, a od 20 lat występuje w serialu „M jak miłość” jako Barbara Mostowiak. Po śmierci Lucjana (Witold Pyrkosz) wcale nie zeszła na dalszy plan, a jeszcze bardziej stała się głową rodu Mostowiaków, rozwiązującą liczne rodzinne problemy. Sekret zachowa, pierogami poczęstuje, dobrej rady nie poskąpi. Czy jednak nadchodzi koniec Barbary w serialu i Lipowska odejdzie z kultowej telenoweli?

Teresa Lipowska odchodzi z "M jak miłość"? Wiemy co dalej z Barbarą Mostowiak

Lipowska niedawno w „Pytaniu na śniadanie” wyznała, że ma dość ciągłych plotek dotyczących jej odejścia z serialu. Co więcej, czuje się urażona spekulacjami o swoim końcu w kultowej produkcji TVP.

To jest nieprawda. Ja już nie mam siły tego dementować. Jak można pisać, że odchodzę z serialu w momencie, gdy mój wątek jest bardzo ciepły i bardzo fajny? Producenci "M jak miłość" mówią, że nie wyobrażają sobie tego serialu beze mnie. Basia Mostowiak to jego korzeń - gdy mnie nie będzie, to znaczy, że serialu też nie będzie – powiedziała Teresa Lipowska (Twoje Imperium)

Podobna afera wybuchła w styczniu 2021 roku, gdy Lipowska wybrała się na urlop, na natychmiast wszyscy zaczęli podejrzewać, że wątek Barbary Mostowiak dobiega końca.

Nie znoszę plotek na mój temat, kiedy ni stąd ni zowąd, ktoś pisze, że odchodzę z serialu. Nie wiem, skąd się biorą takie rzeczy. Idę na urlop, a w gazecie piszą, że już nie wrócę na plan. Gdy zechcę odejść, sama o tym powiem. Myślę, że nigdy tego nie usłyszycie – zdenerwowała się Lipowska (Kurier TV)

W 2020 roku pojawiły się doniesienia, że Teresa Lipowska odchodzi z „M jak miłość” z powodów zdrowotnych. Ktoś rozsiewał plotki, że aktorka miała poważne problemy z sercem. Na szczęście gwiazda zdementowała te informacje.

To bzdury z tymi moimi chorobami! Jestem zrozpaczona. Parę było już takich idiotycznych informacji, że miałam bajpasy, że wylądowałam w szpitalu, że syn musi się mną opiekować. To wszystko jest wyssane z palca. Nic takiego nie ma miejsca. Serce mam zdrowe! Nie znoszę plotek na mój temat, kiedy ni stąd ni zowąd, ktoś pisze, że odchodzę z serialu. Nie wiem, skąd się biorą takie rzeczy. Idę na urlop, a w gazecie piszą, że już nie wrócę na plan. Gdy zechcę odejść, sama o tym powiem. Myślę, że nigdy tego nie usłyszycie – wyjaśniła Teresa Lipowska. (Świat i ludzie)

Lipowska o życiu bez internetu [WIDEO]