18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Smutna wiadomość

Lipowska odchodzi z "M jak miłość"? Nie wytrzymała

13.01.2021  16:37
Teresa Lipowska zniknie z planu?
Teresa Lipowska zniknie z planu? Fot: Michal Wozniak/East News

Teresa Lipowska od wielu lat podbija serca serialowych fanów "M jak miłość". Niestety ostatnio pojawia się coraz więcej plotek o zakończeniu telewizyjnej kariery celebrytki. Aktorka przekazała smutną wiadomość.

Telewizyjna kariera Teresy Lipowskiej trwa od ponad 20 lat. Aktorka najbardziej kojarzona jest z rolą Barbary Mostowiak, bohaterką serialu "M jak Miłość". Według doniesień celebrytka niezwykle przeżyła śmierć Witolda Pyrkosza, przyjaciela oraz serialowego męża.

83-letnia aktorka przyznała, w każdej chwili stan jej zdrowia może się pogorszyć. Najbardziej obawia się ona utraty samodzielności.

Największym moim marzeniem w życiu jest to, żeby nie być ciężarem dla dzieci moich, dla  wnuków, żeby nie być zupełnie bezradna, bezsilna. Tego się boję. I proszę Boga, tylko żebym do ostatniej chwili mogła być samowystarczalna - wyznała artystka.

Teresa Lipowska zaznaczyła również, że w chwili, gdy utraci samodzielność, najprawdopodobniej trafi do domu opieki.

Teresa Lipowska komentuje swoje odejście

Aktorka postanowiła rozwiać plotki dotyczące jej odejścia z serialowego planu. Fani mogą odetchnąć z ulgą.

Nie znoszę plotek na mój temat, kiedy ni stąd, ni zowąd ktoś pisze, że odchodzę z serialu. Nie wiem, skąd się biorą takie rzeczy – poinformowała gwiazda.

Teresa Lipowska zaznaczyła, że w najbliższym czasie nie pojawi się na planie serialu. Powodem decyzji jest urlopowy wypoczynek.

Czytaj także
Przeczytaj więcej
Komentarze