18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Odejdzie z "M jak miłość"?

Lipowska rozmawia ze zmarłym mężem. "Niedługo będą z tobą"

21.09.2021  20:54
Teresa Lipowska wspomina zmarłego męża. Rozmawia z nim na cmentarzu
Teresa Lipowska wspomina zmarłego męża. Rozmawia z nim na cmentarzu Fot: Jan Bielecki/East News

Od dawna krążą plotki, że Teresa Lipowska lada moment odejdzie z M jak miłość”, a do tego jest już bardzo zmęczona. Postanowiła skomentować te doniesienia, a do tego zdecydowała się na bardzo osobiste wyznanie. Gwiazda TVP rozmawia ze zmarłym mężem i mówi mu, że niedługo się spotkają.

Czy Teresa Lipowska odchodzi z „M jak miłość”? Aktorka ostro skomentowała  te plotki, a do tego na antenie TVP Kobieta zdecydowała się na poruszające wyznanie. Cały czas czuje obecność zmarłego męża Tomasza Zaliwskiego, którego zabrała jej choroba.

Teresa Lipowska tęskni za zmarłym mężem

84-letnia gwiazda podkreśla, że wciąż czuje duchową więź ze zmarłym mężem. W programie "Taka jak ty" przyznała, że rozmawia z nim, tak jakby siedział obok niej.

Jestem obstawiona jego zdjęciami, które lubię, które mi coś dają. Na jednym z nich patrzy na mnie tak dziwnie i się zastanawiam: "Co ty ode mnie chcesz? Coś zrobiłam nie tak?", drugie jest bardzo serdeczne. Zdjęcia pomagają mi nie być samej. Rozmawiam z mężem także na cmentarzu. Na grobie jak pójdę zapalić światełko to powiem: "Cześć, jak ci tam? Ja już niedługo będę z tobą" - ujawniła Lipowska w TVP.

Serialowa Barbara Mostowiak opowiedziała o swoim małżeństwie z Zaliwskim i jak budowali silną więź.

W moim małżeństwie miłość narastała. Byłam po swoich traumach, on był oparciem, był opiekuńczy. Podobał mi się, imponował mi urodą. Po 44 latach stwierdziłam, że był to najlepszy wybór. To było rzeczywiście małżeństwo dochodzące, myśmy się poznawali, uczyli się siebie. To był mój przyjaciel, ale myślę, że patrząc na inne małżeństwa, byliśmy bardzo blisko – wyznała Lipowska w TVP Kobieta.

Radio ZET przypomina, że Teresa Lipowska pochowała męża w 2006 roku. Aktor, znany m.in. z roli Magneto w „Czterech pancernych”, przegrał walkę z chorobą nowotworową. Związek Lipowskiej i Zaliwskiego trwał 44 lata. Wcześniej uwikłała się w nieszczęśliwe małżeństwo z operatorem filmowym Aleksandrem Lipowskim, które trwało 3 lata.

logo Tu się dzieje