Mściwy Kurski nie odpuszcza

Teresa Lipowska wyleci z "M jak Miłość"? Skrytykowała PiS w TVP!

28.01.2020  18:59
Teresa Lipowska wyleci z "M jak Miłość"? Skrytykowała PiS w TVP!
Teresa Lipowska wyleci z "M jak Miłość"? Skrytykowała PiS w TVP! Fot: Facebook/M jak Miłość

W TVP nie ma miejsca na krytykę obozu rządzącego i wiedzą o tym doskonale pracujący tam ludzie. Zdaje się jednak, że Teresa Lipowska nie boi się zemsty, bo nieprzychylnie skomentowała politykę PiS.

Telewizja Polska i jej włodarze mocno dbają o to, by na antenie nie pojawiały się treści nieprzychylne partii rządzącej. Pracę w TVP stracili już między innymi Barbara Kurdej-Szatan za walkę o równość dla społeczności LGBT, czy Michał Olszański, który krytykował wywiad z Jarosławem Kaczyńskim w śniadaniówce.

Teraz nieprzychylne rządowi komentarze mogą odbić się czkawką Teresie Lipowskiej. Aktorka, gwiazda kultowego serialu "M jak Miłość", gościła na kanapie "Pytania na Śniadanie". Tam opowiadała o życiu seniorów w Polsce.

Kurski wywali Lipowską?

82-letnia aktorka nie patrząc na konsekwencje, oznajmiła w TVP, że emerytury w Polsce są koszmarnie niskie i nie starczają na godne życie. Seniorzy muszą więc prosić o pomoc bliskich lub szukać sponsorów. Bo od państwa nie mają na co liczyć.

Później aktorka odniosła się do obietnic PiS, jakoby osobom starszym miało się dzięki politykom żyć lepiej. Nic z tego - stwierdziła. Obiecali darmowe leki, ale kto je widział?

Mieliśmy mieć dużo darmowych leków... Gdy ostatnio byłam w aptece, nie udało mi się z dziewięciu mieć ani jednego darmowego... Dziękuję bardzo za opiekę

- powiedziała zirytowana na antenie.

Przeczytaj więcej
Komentarze