18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Aktorka ma CZARNE MYŚLI

Dramat gwiazdy "M jak miłość". Problem ze wstaniem z łóżka

Wojciech Kozicki
12.05.2021  08:00
Teresa Lipowska z "M jak miłość" i zły stan. Ma CZARNE MYŚLI
Teresa Lipowska z "M jak miłość" i zły stan. Ma CZARNE MYŚLI Fot: VIPHOTO/East News

Teresa Lipowska odejdzie z „M jak miłość”? Jak donoszą tabloidy, sędziwa aktorka jest w kiepskim, stanie i wcale nie chodzi o to, że jest chora. A może teraz czas na M JAK EMERYTURA?

Teresa Lipowska i smutna wiadomość o aktorce. Gwiazda „M jam miłość” to postać legendarna, wręcz tryskająca energią i optymizmem. Dzieje się z nią jednak coś złego i jak ujawnia Super Express, „ma problem z tym, żeby rano w ogóle wstać z łóżka”. Aktorka ujawnia, że musi zmuszać się do wielu rzeczy, a do tego nawiedzają ją CZARNE MYŚLI.

Teresa Lipowska - samotność i "M jak miłość"

Szokujące wyznanie Teresy Lipowskiej w rozmowie z „Dobrym Tygodniem”. Okazuje się, że po powrocie z sanatorium, gdzie leczyła ciało i duszę, po przez ostatni rok z powodu pandemii żyje w ciągłym strachu o siebie i najbliższych. Nie ukrywa również, że tęskni za mężem i gnębi ją samotność. Podkreśla, że NIE JEST CHORA.

Gwiazda podkreśla, że stara się trzymać jak najlepiej, by nie być ciężarem dla rodziny i przywołuje tytuł jednego ze swoich filmów „A żyć trzeba dalej…”.

Zazdroszczę ludziom, którzy w czasie pandemii mogą być we dwoje. I chociaż muszą być zamknięci w domach, to jednak są razem. Mogą pogadać, pośmiać się skomentować audycję, mecz. Cokolwiek. A ja mogę co najwyżej z obrazem pogadać – wyznała Teresa Lipowska. (Super Express)

Wszystko wskazuje na to, że Teresa Lipowska nie odejdzie z „M jak miłość”, bo praca na planie motywuje ją codziennie do działania.

Kiedy wiem, że przez kilka dni w miesiącu będę pracować, że będę komuś potrzebna, to od razu łatwiej mi się pozbierać.Żyję od zadania do zadania. Marzę o powrocie do normalności i o tym, żeby móc jeszcze wykrzesać w sobie trochę optymizmu  – powiedziała Lipowska. (Super Express)

logo Tu się dzieje