18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Dokąd nocą tupta Justin?

Timberlake został psycho kaczuszką. Opętała go ciąża Britney Spears

Wojciech Kozicki
14.04.2022  14:15
Dlaczego Timberlake tupie na ciążę Britney Spears?
Dlaczego Timberlake tupie na ciążę Britney Spears? Fot: CPS/LFI /East News/Janet Gough

Baby one more time! Britney Spears po raz kolejny zaszła w ciążę. Jak na to zareagował jej były absztyfikant Justin Timberlake? Gdy dziennikarz zapytał go o stan błogosławiony pieśniarki, zaczął się zachowywać się jak opętany kaczor!

Britney Spears po raz kolejny zaszła w ciążę. Zapewne ciekawi was jak zareagował na tę nowinę Justin Timberlake, który był jej kochasiem w latach 1999-2002 i podobno został przez nią zdradzony. Wydaje się, że już przepracował to rozstanie, bo przecież przeprosił za ujawnianie pikantnych szczegółów ich związku w tabloidach. A jednak, sądząc po jego reakcji na wieść o zapłodnieniu Britney Spears przez znanego trenera personalnego, artysta chyba dostał fiksum dyrdum.

Timberlake tupie na ciążę Britney Spears

Fotoreporter z Beverly Hills zapytał Timberlake’a o ciążę Britney Spears. Nagle piosenkarz wpadł w szał. Zaczął tupać niczym rozgniewano dziecko. Powiedział swojemu koledze, że „aż musiał tupać z powodu pytania dziennikarza”. Gdyby się jednak dokładnie przyjrzeć, to ta „choreografia” przypomina nieco nasze kultowe weselne kaczuszki!

Nagranie tupiącego Justina trafiło do mediów społecznościowych. Błyskawicznie stało się hitem internetu.

Przypomnijmy, że żoną piosenkarza od 2012 roku jest piękna Jessica Biel. Ma z nią nawet dwójkę dzieci ( Silas Randall Timberlake, Phineas Timberlake). Czy dlatego były członek Bravo All Stars i N Sync odpowiedział tupaniem na pytanie dziennikarza?

Britney Spears w ciąży, a Justin Timberlake tupie [WIDEO]

Czytaj także