18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Łatwo przyszło, łatwo poszło?

To koniec? „Kasia ma już dość” przez związek z Kurzajewskim

14.10.2022  09:42
Kasia Cichopek ma już dość przez związek z Kurzajewskim
Kasia Cichopek ma już dość przez związek z Kurzajewskim Fot: Tadeusz Wypych/REPORTER, Tadeusz Wypych/REPORTER

Związek Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego wywołał burzę, której ukochani, zdaje się, nie przewidzieli. Jak czytamy w WP Kobieta, przez to właśnie Kasia cierpi - „to wszystko odbija się negatywnie na Kasi”, wyznaje informator.

Gdyby nie związek Kasi Cichopek i Macieja Kurzajewskiego, nie miałbym po co wstawać z rana. Perypetie pary spędzają mi sen z powiek lepiej, niż dożylne podanie kofeiny albo adrenalina wstrzyknięta bezpośrednio do mięśnia sercowego. Zresztą wyrzuciłem już do śmieci całą kawę i herbatę – nie będą na razie potrzebne.

Para ogłosiła oficjalnie swoją miłość podczas wyprawy do Izraela i od tego czasu pojawiają się ciągle nowe, ciekawe fakty – mieliśmy już komentarz księdza, reakcję syna Kasi, reakcję TVP, która powołała sztab kryzysowy, a nawet poznaliśmy działania rodziców Cichopek. Wiemy też, że para nie zamieszka razem. Teraz „Super Express” donosi o nowych problemach.

Kasia ma już dość”

Podobno Katarzyna Cichopek źle znosi burzę medialną wokół jej nowego związku. Nagle jej życiem miłosnym zainteresowała się cała Polska i zewsząd słyszy niemiłe, a nieraz wręcz nienawistne komentarze, a także stała się bohaterką infantylnej pod względem intelektualnym i humorystycznym grafiki. To zostawia ślad na jej samopoczuciu.

Informator „Super Expressu” ujawnia nowe spekulacje dotyczące stanu Cichopek: „To wszystko negatywnie odbija się na samopoczuciu Kasi. Jest zmęczona nagonką na jej osobę”.

Życzymy Kasi, aby się nie zrażała! Miłość przetrzyma wszystko!

logo Tu się dzieje