18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Tyle lat po śmierci...

To, co dzieje się na profilu Anny Przybylskiej ściska za gardło

29.09.2019  13:43
To, co dzieje się na profilu Anny Przybylskiej ściska za gardło
To, co dzieje się na profilu Anny Przybylskiej ściska za gardło Fot: Andrzej WRZESINSKI/East News

Anna Przybylska była aktorką piękną i uwielbianą. Każdy, kto zajrzy na jej profile w mediach społecznościowych, będzie głęboko poruszony.

Anna Przybylska była kobietą piękną i mądrą. Do tego pozostawiła po sobie wiele dzieł filmowych, swoje wspaniałe dzieci oraz tysiące zakochanych w niej fanów, którzy ani myślą o niej zapomnieć.

Anna Przybylska zmarła w 2014 roku. Przegrała wtedy nierówną walkę z nowotworem trzustki. W chwili śmierci miała zaledwie 36 lat. Wszystkim, którzy ją znali i kochali ten wyrok losu zdawał się być wyjątkowo niesprawiedliwy.

Anna Przybylska żyje w pamięci fanów

Okazuje się jednak, że w tym wyjątkowo pędzącym do przodu świecie, jest jeszcze miejsce na ludzkie odruchy i tęsknotę. Chociaż od śmierci Ani Przybylskiej mija już pięć lat, to fani absolutnie o niej nie zapomnieli. Jeśli zajrzycie na profil aktorki na Instagramie, będziecie głęboko poruszeni.

Od lat fani Ani Przybylskiej niezmiennie dają wyraz swojego żalu i pamięci w komentarzach pod zamieszczanymi przez nią za życia zdjęciami. Skala zjawiska jest ogromna.

Czas nie goi ran... Ja to wiem - stwierdza ktoś.
Piękna, tęsknimy - piszę ktoś inny.
Aniu świat tak szybko pędzi nie wiadomo dokąd... Tak bardzo się boje o wszystko, często myślę sobie o Tobie - chciałabym być tak silna jak Ty... Twoje dzieciaczki rosną jak na drożdżach, zresztą. pewnie wiesz... - wzrusza się internauta.
Czytałam o Pani. Niesamowita z Pani kobieta! Ślę pozdrowienia, gdziekolwiek Pani jest... Do zobaczenia - stwierdza inna osoba.
Też jestem kobietą, żoną, matką. Podziwiam Cię. Cudowna z Ciebie kobieta, mama, partnerka, córka, siostra. Do zobaczenia - kończy kolejny obserwator.

To tylko kilka komentarzy, wyłowionych z morza ludzkich wyznań kierowanych do Ani na jej profilu. Poza słowami, ludzie często wstawiają również serduszka. Niesamowite, jak bardzo ów profil żyje, mimo tej przedwczesnej śmierci.

Poruszające i dające do myślenia, że stać kogoś jeszcze na to w świecie, w którym influencerzy walczą o każdego lajka, każdego dnia. 

logo Tu się dzieje