18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Nowe fakty

To koniec! Świat według Kiepskich ZNIKNIE Z POLSATU?!

23.11.2021  18:32
Świat według Kiepskich zniknie z Polsatu?
Świat według Kiepskich zniknie z Polsatu? Fot: Natalia DOBRYSZYCKA/East News

Świat według Kiepskich jest flagowym serialem telewizji Polsat. Niestety, wraz ze śmiercią gwiazd obsady, spadła jego popularność. Teraz całkiem możliwe jest, że format na dobre zniknie z anteny.

Świat według Kiepskich to jeden z najbardziej znanych seriali komediowych w Polsce. Teraz dzieło telewizji Polsat zniknie z anteny? Są takie pogłoski, które tylko urosły w siłę po niespodziewanej śmierci Dariusza Gnatowskiego, który wcielał się w jedną z głównych postaci - Arnolda Boczka oraz po odejściu do wieczności Ryszarda Kotysa - serialowego Paździocha.

Wszystko zaczęło się, kiedy niespodziewanie odszedł Dariusz Gnatowski, który przez lata wcielał się w postać kultowego Boczka z Kiepskich. Jego strata sprawia, że produkcja już nigdy nie będzie taka sama. Kiedy zmarł również Ryszard Kotys, wielu fanów poczuło, że nie ma sensu oglądać Świata według Kiepskich dalej.

Świat według Kiepskich zniknie z anteny?

Inni aktorzy produkcji poddali się bardzo ponurym nastrojom. Marzena Kipiel-Sztuka, czyli filmowa Halinka z Kiepskich, przyznała, że boi się śmierci. O tym, że Świat według Kiepskich na zawsze zniknie z anteny, głośno było jeszcze na początku pandemii. Wtedy Polsat oficjalnie odniósł się do tych nieprzyjemnych pogłosek. Teraz zmienia się narracja stacji.

Od miesiąca możemy oglądać nowe odcinki "Świata według Kiepskich". To już 30. sezon produkcji Polsatu. Niestety, wygląda na to, że widzowie nie tęsknili za przygodami mieszkańców kamienicy przy ulicy Ćwiartki albo nie chcą ich oglądać bez największych gwiazd serialu.

Do tej pory nowe odcinki pokazywane były w środy od godziny 20.05. Wciąż obecni w nich byli bohaterowie grani przez Ryszarda Kotysa i Dariusza Gnatowskiego. Wszystko przez to, że były kręcone jeszcze przed wybuchem pandemii i śmiercią aktorów. Spotkały się jednak z krytyką widzów i dlatego Polsat zdecydował się zmienić godzinę emisji. Czy to ostatni przystanek do zakończenia produkcji serialu?

Od 1 grudnia premierowe odcinki będziemy mogli oglądać o... 2.25 w nocy! Dzień emisji pozostanie bez zmian. "Zmiana godziny emisji serialu wynika z faktu, że stacja podjęła decyzję o modyfikacji układu ramówki. Zmiany obowiązują od 1 grudnia" - poinformowała "Super Express" Magda Kowalik z działu Promocji i PR Polsatu.

Czy to faktycznie początek końca?

logo Tu się dzieje