18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Koniec ery śmiechu

To koniec "Świata według Kiepskich". Smutne losy serialu

11.08.2022  15:44
"Świat według Kiepskich" się kończy. To ostatni sezon serialu
"Świat według Kiepskich" się kończy. To ostatni sezon serialu Fot: Natalia DOBRYSZYCKA/East News

"Świat według Kiepskich" był serialem, który przez lata łączył pokolenia Polaków. Niestety, jego dalsze losy są dość smutne. Przed nami ostatni sezon przygód mieszkańców bloku przy ul. Ćwiartki 3/4. Kończy się pewna epoka.

"Świat według kiepskich" znika, to już koniec! Po tym, jak odeszli dwaj główni aktorzy serialu skończyła się pewna epoka i tym samym los komedii się przypieczętował. Najpierw pandemia koronawirusa zabrała życie Dariuszowi Gnatowskiemu, odtwórcy roli Arnolda Boczka, a później Polską wstrząsnęła wieść o śmierci Ryszarda Kotysa, czyli popularnego Mariana Paździocha.

Dodatkowo sama epidemia koronawirusa nie miała nad resztą ekipy litości i odebrała tlen i wigor polskiej branży rozrywkowej. Marzena Kipiel-Sztuka występująca w Świecie według Kiepskich w roli Halinki Kiepskiej również doświadczyła prywatnego dramatu - w pewnym momencie kryzysu nie miała już za co żyć.

"Świat według Kiepskich" się kończy. To ostatni sezon serialu

Najwyraźniej brak filarów obsady serialu sprawił, że scenarzyści nie mogą poradzić sobie z załataniem tak wielkiej dziury i wyrwy w sercu fanów. Teraz "Świat według Kiepskich" oficjalnie wypuszcza ostatni sezon, a potem... Koniec.

Sceny ostatniego sezonu dawnego hitu telewizji Polsat powstawały na początku 2021 r. i z oczywistych względów widzowie nie zobaczą w nowych odcinkach Boczka oraz Paździocha. Na ekranie pojawią się natomiast Ferdek, Halinka, Waldek czy Mariola. To będzie słodko-gorzki sezon, który każdy fan serialu z całą pewnością obejrzy, chociaż z ciężkim sercem i łzą w oku.

Jak podaje portal Wirtualnemedia.pl ostatnie odcinki "Świata według Kiepskich" pojawią się od poniedziałku 29 sierpnia, na ekranie Polsatu. To ostatni moment, by wrócić do scenerii z życia państwa Kiepskich.

W sitcomie występują i występowali aktorzy, których śmiało mogę nazwać wybitnymi artystami. Trudno będzie nam się z nimi rozstawać, ale fani zawsze będą mogli przypomnieć sobie wszystkie sezony serialu na naszej bezpłatnej platformie Polsat Go

- podaje portal Wirtualnemedia.pl słowa Niny Terentiew, dyrektor programowa Telewizji Polsat.

Już tęsknicie?

logo Tu się dzieje