18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

będzie sukces, czy kolejny chłam?

Wiadomo, KTO ZAGRA VEGĘ W FILMIE VEGI. Grał w HICIE HOLLYWOOD!

15.07.2022  10:41
Kto zagra Vegę w autobiografii?
Kto zagra Vegę w autobiografii? Fot: TRICOLORS/East News, Patryk Vega/Facebook

Patryk Vega skromnością nie grzeszy więc nakręcił autobiografię. Ujawniono właśnie, kto wcieli się w postać kontrowersyjnego reżysera. Myślicie, że to dobry wybór?

Patryk Vega straszy widzów kolejnym filmem, tym razem w swej skandaliczności idzie jeszcze dalej. Kontrowersyjny reżyser postanowił bowiem nakręcić biografię najwybitniejszego swym zdaniem i najciekawszego polskiego filmowca. Kogo miał na myśli? Oczywiście siebie samego.

Premiera filmu zaplanowana jest już na wrzesień, jednak dopiero niedawno poznaliśmy jego tytuł. Dotąd nikt nie wiedział też, jaka jest obsada. Czy na ekranie znów pojawią się ulubione gwiazdki reżysera? I kto zagra główną rolę? Przyznać trzeba, że ta ostatnia może być dla śmiałka niezłym wyzwaniem.

Patryk Vega kręci film o sobie

Patryk Vega, a dokładniej Patryk Sebastian Krzemieniecki, nie należy do ludzi skromnych. Ma 45 lat i twierdzi, że jego dorobek zawodowy już zasługuje na biografię. A że tylko on wpadł na tak szalony pomysł, to sam ją sobie nakręci.

Film opowiadać ma o początkach jego kariery, jak doszedł do sławy i jak rozbijał (wielokrotnie) polski box office. Producenci "Niewidzialnej wojny" zapewniają przy tym, że film nie będzie laurką. - To nie jest dokument, pomnik czy gloryfikacja - zarzekają się w nocie prasowej. Czy aby na pewno?

Wkraczając z kamerą w mroczną rzeczywistość, o której 99% ludzi nie ma pojęcia, Vega mierzy się z namacalnym złem i buduje własną legendę bezkompromisowego reżysera. Z czasem osiąga oszałamiający sukces, a jego filmy i seriale stają się rekordowymi przebojami i przepustką do świata, którego od zawsze pożądał. Jednak sława, blichtr i wielkie pieniądze mają swoją cenę i budzą do życia uśpione demony. Czy wystawiony na pokusy i liczne pułapki show-biznesu Vega zdoła w porę dostrzec zbliżające się zagrożenie? Oto historia jego wzlotu, upadku i poruszającej walki o duszę. Oto prawdziwa historia Patryka Vegi

- czytamy. I jakoś wątpimy, by obyło się bez patosu i gloryfikacji.

Vega ujawnił, kto zagra Vegę

Kino Świat udostępniło nie tylko lakoniczny opis fabuły, ale też ujawniło obsadę nowego filmu. Już wiadomo, że na ekranie zobaczymy stałą bywalczynię vegowskich wypocin Annę Muchę, pojawi się też gwiazdka "M jak Miłość" i wicemiss Polski Justyna Karłowska. Ponadto do obsady dołączą m.in. Piotr Cyrwus znany jako Rysiek z Klanu, Ignacy Klim, Artur Dziurman czy Zbigniew Kozłowski.
Kto jednak zagra samego Vegę? To aktor, który w Polsce nie zasłynął chyba żadną rolą, poza epizodem w jednym z filmów Quentina Tarantino. To oczywiście Rafał Zawierucha, który pojawił się kilka razy u boku Margot Robbie w filmie "Pewnego razu... w Hollywood", gdzie wcielił się w postać młodego (i raczej nieważnego dla produkcji) Romana Polańskiego.

Za reżyserię "Niewidzialnej wojny" odpowiada Patryk Vega. Podobnie jest ze scenariuszem. Ciekawi jesteśmy, czy ten sam człowiek ogarnia też kostiumy, zdjęcia, muzykę itd.

Czytaj także