18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Przykra wiadomość

Toby Keith walczy z rakiem. "Chciałbym wrócić do fanów"

14.06.2022  15:04
Toby Keith walczy z rakiem
Toby Keith walczy z rakiem Fot: East News

Jeden z najbardziej znanych i cenionych muzyków country przekazał fanom smutną wiadomość. Toby Keith od ponad pół roku walczy z chorobą nowotworową. Jak przyznaje, nie traci nadziei i liczy, że wkrótce znów będzie mógł spędzać czas z rodziną i fanami.

Toby Keith walczy z rakiem. Muzyk po kilku miesiącach terapii przekazał fanom, że walczy z nowotworem żołądka. Diagnozę usłyszał jesienią ubiegłego roku. Jak przyznaje, leczenie przebiega pomyślnie, co daje szanse na powrót do koncertowania.

Ostatnie 6 miesięcy spędziłem na chemioterapii, radioterapii i operacjach. Jak dotąd z dobrymi skutkami. Potrzebuje czasu na oddech, regenerację i relaks. Nie mogę się doczekać chwili czasu z rodziną. Ale potem chciałbym również wrócić do fanów. Tego również nie mogę się doczekać - napisał w oświadczeniu.

Według najnowszych informacji Keith pojawi się 17 czerwca na amerykańskim festiwalu Ribest. Muzyk w zeszłym nagrał nowy album "Peso in my Pocket".

Toby Keith - kim jest?

Toby Keith jest jednym z najbardziej popularnych piosenkarzy country na świecie. Swój pierwszy album wydał w 1993 roku. Największą popularność zyskał dzięki hitom takim jak "I Wanna Talk About Me", "As Good As I One Was" czy "Red Solo Sup".

Keith ma na swoim koncie setki koncertów, nawet dla żołnierzy z Iraku i Afganistanu. Występował też na przyjęciach prezydentów USA - George'a W. Busha, Baracka Obamy i Donalda Trumpa.

logo Tu się dzieje