18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Koczowniczy tryb życia

Gwiazda Klanu odnaleziona. Żyje w samochodzie

Wojciech Kozicki
07.01.2021  18:11
Aktor wybrał podróż zamiast Klanu. Tolak zwiedza świat kamperem
Aktor wybrał podróż zamiast Klanu. Tolak zwiedza świat kamperem Fot: Jan KUCHARZYK/East News

Jakub Tolak to aktor, którego być może ktoś jeszcze pamięta z serialu „Klan”, w którym grał Daniela zakażonego wirusem HIV. Porzucił jednak role filmowe i teatralne, by zostać… bezdomnym podróżnikiem!

Jakub Tolak żyje i właśnie się odnalazł! Daniel Ross z „Klanu” odciął się od show-biznesu i wiedzie obecnie koczowniczy tryb życia. Jak pisze radio ZET, w 2019 roku wraz z partnerką Zosią i psem Hipi wyprowadzili się z Warszawy. Rozpoczęli podróż po świecie vanem. Ich przygodę można śledzić na YouTube i w mediach społecznościowych. Wydali również wspólnie e-booka.

Jakub Tolak prowadzi van life

Tolak zainwestował w kampera, którego przerobił na mobilne mieszkanie i nazywa „domem na kółkach”. Z ukochaną i psem odwiedził już takie kraje jak np. Albania, Serbia, Chorwacja i Hiszpania. Były aktor pisze na Insta, że piękne widoki są warte pozbycia się komfortu bieżącej wody i kanalizacji. Para przyznaje jednak, że nie jest to zawsze „romantyczny film drogi z muzyką ukulele” i nie jest to sposób na ucieczkę i rozwiązanie problemów.

Jakub Tolak i Zosia Samsel prowadzą profil na Instagramie pod nazwą @foxesineden. Zaczęli publikować pierwsze wpisy, gdy podjęli decyzję o zakupie vana i rozpoczęciu przygody. Na najstarszych zdjęciach widzimy, jak zmieniają typowego Citroena Jumpera w minimieszkanie z łazienką, kuchnią, jadalnią i miejscem do spania – pisze radiozet.pl.

Czytaj także
Przeczytaj więcej
Komentarze