18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Smutna wiadomość

Tom Hanks chory? "Ukrywa chorobę" [WIDEO]

Wojciech Kozicki
15.06.2022  16:01
Aktor Tom Hanks chory? Niepokojące informacje o jego zdrowiu
Aktor Tom Hanks chory? Niepokojące informacje o jego zdrowiu Fot: Anthony Harvey/Shutterstock (12958127bs)/East News/Rex Features

Amerykański aktor Tom Hanks poważnie chory? Premiera filmu „Elvis” została przyćmiona przez niepokojące objawy u artysty. Media już piszą, że kultowy Forrest Gump stara się ukryć poważną chorobę i ukrywa problemy zdrowotne.

Zdrowie gwiazd to ostatnio same złe wiadomości. Jan Englert ujawnił chorobę i myśli o śmierci, Justin Bieber z powodu dramatu zdrowotnego musiał zawiesić koncertowanie. Bruce Willis zakończył karierę i walczy z potworną afazją. Teraz pojawiły się niepokojące doniesienia, że poważnie chory jest Tom Hanks. Podczas australijskiej premiery filmu „Elvis” zauważono u niego niepokojące drżenie rąk, gdy wygłaszał przemówienie. 65-latek starał się to ukryć, mocno trzymając mikrofon.

Tom Hanks chory? Zauważyli problemy zdrowotne

Media przypominają, że Tom Hanks choruje na cukrzycę typu drugiego. Zdiagnozowano ją u aktora w 2013 roku. Przyznał, że przyczynił się do tego niezdrowy tryb życia, a lekarze od 20 lat ostrzegali go, że miał za wysoki poziom cukru i skończy się to tragicznie. Zlekceważył ostrzeżenia.

Jestem z tego pokolenia Amerykanów, którzy zupełnie nie przejmowali się, jakie efekty może mieć ich styl życia, a teraz obudzili się z ręką w nocniku. Byłem duży. Widzieliście mnie w filmach, wiecie, jak wyglądałem. Prawda jest taka, że po prostu byłem totalnym idiotą – opowiedział w „Radio Times”.

Dwukrotnie został wyróżniony statuetką Oscara za pierwszoplanowe role w "Filadelfia" i "Forrest Gump". Otrzymał Złoty Glob za udział w produkcje „Duży”, a do tego została mu przyznana Nagroda im. Cecila B.DeMille’a za całokształt twórczości. Wystąpił też w takich kultowych filmach jak „Apollo 13”, „Zielona mila”, „Bezsenność w Seattle”, „Filadelfia”, „Masz wiadomość”,  „Cast Away: poza światem”, „Terminal”, „Kod da Vinci”, „Most szpiegów”,  „Szeregowiec Ryan”, a jego głosem mówił Chudy w „Toy Story”. W czasie wyborów prezydenckich w USA w 2008 użyczył głosu jako narrator w spocie wyborczym Baracka Obamy

Obecnie promuje najnowszy film „Elvis”, w którym wcielił się w menedżera piosenkarza.

Tom Hanks to nie tylko genialny aktor. Z powodzeniem spełnia się także jako reżyser i producent filmowy.

ELVIS - Oficjalny zwiastun #1 PL

Tom Hanks chory? Dlaczego drżą mu ręce?