18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Pomógł?

Kammel zaapelował do rodziny Krawczyków. Wspomniał o konflikcie

31.05.2021  18:27
Tomasz Kammel zaapelował do Krawczyków
Tomasz Kammel zaapelował do Krawczyków Fot: VIPHOTO/East News

Tomasz Kammel poprowadził koncert TVP zorganizowany ku pamięci Krzysztofa Krawczyka. Podczas jednej z wypowiedzi prezenter zwrócił się do syna muzyka, który nie był obecny na imprezie. Dziennikarz zaapelował między innymi o rozwiązanie rodzinnego konfliktu.

W niedzielę odbył się zorganizowany przez TVP koncert "Pamiętam Ciebie z tamtych lat - The Best of Krzysztof Krawczyk". Na scenie wystąpili między innymi: Rafał Brzozowski, Edyta Górniak, Maryla Rodowicz, Roksana Węgiel oraz Natalia Kukulska.

Tomasz Kammel zwrócił się do syna Krawczyka

Na koncercie zabrakło Krzysztofa Krawczyka Juniora, a jego nieobecność dostrzegł Tomasz Kammel. Pod koniec koncertu zwrócił się on do syna muzyka, nawiązując do trwającego w rodzinie konfliktu.

Panie Krzysztofie, nie ma tutaj pana z nami, ale pozdrawiamy. Mamy nadzieję, że ogląda pan ten koncert w telewizji. Życzymy wszystkiego dobrego - rozpoczął prowadzący.

Kammel przyznał również, że część osób chciałaby zniszczyć dobrą pamięć o artyście oraz dodał, że liczy na zjednoczenie rodziny Krawczyków.

Od kilku tygodni między Ewą Krawczyk a synem muzyka trwa spór dotyczący spadku po śmierci Krzysztofa Krawczyka. W najnowszej wersji testamentu zmarły zapisał wszystko żonie, pomijając jedynego syna.

Czytaj także
Przeczytaj więcej