18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Te pączki wyszły mu bokiem

Mega porażka Karolaka. To KONIEC?

Wojciech Kozicki
21.10.2021  14:09
Nikt nie chce słuchać Karolaka. Czy osoba, która kupiła bilet na jego koncert czuje się samotna?
Nikt nie chce słuchać Karolaka. Czy osoba, która kupiła bilet na jego koncert czuje się samotna? Fot: Tadeusz Wypych/REPORTER/East News

Jak to jest być jedyną osobą, która przeżyła apokalipsę? Jak czuje się osoba, które samotnie przemierza kosmos? To uczucie samotności pewnie nie jest obce fanom muzyki Tomasza Karolaka. Okazało się, że jest ich tak niewielu, iż aktor musiał odwołać swój koncert w Dąbrowie Górniczej.

Tomasz Karolak to aktor, który uparcie wierzy, że zrobi karierę muzyczną. Nie wierzą w to natomiast fani jego muzyki, których najwyraźniej nie ma. 23 października miał się odbyć koncert projektu Pączki w Tłuszczu, który tworzy pulchny aktor. Okazało się jednak, że Dąbrowa górnicza nie czeka na Karolaka i nie wystąpi w klubie Rock Out.

Karola odwołuje koncert. Pączki w Tłuszczu na chudo

Czy śpiewający Karola reprezentuje ten sam poziom co Cezary Pazura opowiadający o tym, jak jego żonie przy obiedzie odeszły wody? Można na ten temat długo dyskutować, ale faktem jest, że na koncert Karolaka po prostu nie było chętnych. Został „odwołany z braku zainteresowania”.

To jest ten etap kariery muzycznej Karola, gdy większą popularnością cieszy się odwołany koncert, niż normalny. Pączki w Tłuszczu powinny częściej coś odwoływać? Znając trendy wśród polskich celebrytów, Tomasz Karolak powinien napisać o odwołanym koncercie książkę, odbyć serię wywiadów w telewizjach śniadaniowych oraz skomponować wzruszającą piosenkę.

Z powodu braku zainteresowania jesteśmy zmuszenie odwołać koncert grupy Pączki w tłuszczu w ROCK OUT w Dąbrowie Górniczej - przepraszamy tych, którzy wybierali się na koncert, ale niestety poziom przedsprzedaży koncertu zamknął drogę do jego organizacji - wyjaśniono odwołanie koncertu Karolaka.

Jak podaje Pudelek, za przyjemność posłuchania i zobaczenia Karolaka na scenie trzeba było zapłacić 60-90 zł. Portal ujawnia również, że „pod postem zgłosiła się zbłąkana dusza, która faktycznie zakupiła bilet/y na to podniosłe wydarzenie i dopytywała o ich zwrot”.

Czytaj także
Przeczytaj więcej