Smutny widok

Tomasz Lis opublikował zdjęcie ze szpitala. Miał ważny powód

22.12.2019  11:56
Tomasz Lis opublikował zdjęcie ze szpitala. Miał ważny powód
Tomasz Lis opublikował zdjęcie ze szpitala. Miał ważny powód Fot: Twitter

Tomasz Lis niedawno trafił do szpitala. Dziennikarz musiał zawalczyć o swoje zdrowie, a teraz postanowił podzielić się z fanami zdjęciem wprost z oddziału. Miał ku temu ważny, świąteczny powód.

Tomasz Lis niedawno trafił do szpitala, w stanie określanym jako ciężki i do końca nie wiadomo było, co stało się powodem nagłej hospitalizacji. Spekulowano, że dziennikarz przeszedł udar i teraz musi długo wracać do siebie.

Sam Tomasz Lis zabrał głos i powiedział, że czeka go bardzo żmudna rehabilitacja, co sprawiło, że część osób utwierdziła się w przekonaniu, iż dziennikarz faktycznie miał problemy natury neurologicznej.

Tomasz Lis na zdjęciu ze szpitala

Zbliżają się Święta i schorowany Lis najwyraźniej postanowił nieco uspokoić swoich fanów ponownie. Na Twitterze zamieścił życzenia świąteczne opatrzone jego zdjęciem ze szpitalnego oddziału.

Wszystkim Wesołych Świat. Życzę Wam, żebyście zawsze byli nad, a nie po wozem, a będąc „pod” pamiętali, że to cześć życia i że zwykle, z czasem, można się wygrzebać

- napisał dziennikarz.

Gołym okiem widać, że Tomasz Lis nie wygląda na tej fotografii najlepiej, chociaż wola walki, o której wspominał, zdecydowanie go nie opuszcza. Z poważnymi problemami zdrowotnym w ostatnich miesiącach walczyli również: Jacek Rozenek, który przeszedł udar i Paweł Królikowski, który po operacji wycięcia tętniaków mózgu - ponownie trafił do szpitala.

Trzymamy kciuki za zdrowie i rehabilitacje wszystkich wspomnianych panów. 

Przeczytaj więcej
Komentarze