18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Zero szacunku

Tomasz Lis szydzi ze śmierci królowej. Obrzydliwe wypowiedzi

Wojciech Kozicki
09.09.2022  15:48
Tomasz Lis szydzi ze śmierci królowej. Obrzydliwe wypowiedzi [WIDEO]
Tomasz Lis szydzi ze śmierci królowej. Obrzydliwe wypowiedzi [WIDEO] Fot: Pawel Wodzynski/East News, Tim Rooke / Rex Features/EAST NEWS

Śmierć królowej Elżbiety II wstrząsnęła światem, a zewsząd płyną do rodziny królewskiej kondolencje i wyrazy współczucia. Szacunek okazał nawet Władimir Putin. Tymczasem Tomasz Lis na Twitterze zamieścił obrzydliwy wpis uderzający w księcia Karola, a także śmieje się ze śmierci monarchini.

Królowa Elżbieta II zmarła 8 września 2022 roku i niewątpliwie za data przejdzie do historii jako koniec pewnej epoki. Niezależnie od poglądów politycznych, rodzina królewska otrzymuje kondolencje z całego świata. Szacunek dla zmarłej brytyjskiej królowej okazał nawet obrzydliwy morderca jakim jest Władimir Putin. Tymczasem Tomasz Lis na Twitterze po prostu był sobą i postanowił obrazić księcia Karola.

Lis żegna królową własny zdrowy rozsądek. Szok na Twitterze

Tomasz Lis stwierdził, że książę Karol, a teraz już król Karol III, to osoba „perwersyjnie czekająca na śmierć własnej matki”. Wywołał tym oburzenie, a internauci nazywają jego wypowiedź „prymitywną” i mówią, że „z hukiem upadają resztki redaktorskiej klasy”.     

Nikt w historii Wielkiej Brytanii nie był następcą tronu tak długo jak Karol. Dość perwersyjne, ponad pół życia czekać na śmierć matki, by spełniło się przeznaczenie – napisał Tomasz Lis na Twitterze.

Sądzicie, że Lis poszedł po rozum do głowy i odłączył się od internetu? Nic z tych rzeczy! Co gorsza, opublikował również szokujące nagranie wideo z mężczyzną, który budzi się w trumnie i atakuje inną osobę.  Filmik jest podpisany jako „reakcja królowej, gdy Meghan Markle zjawi się na pogrzebie”.

Okazuje się, że Harry sam jedzie do Balmoral, gdzie choruje królowa. Księżniczka Markle ma inne sprawy. To będzie rozwód stulecia – napisał Lis na Twitterze.

logo Tu się dzieje