18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Stan zdrowia się pogorszył

Gwiazda "Klanu" odchodzi. Dramat w szpitalu

Wojciech Kozicki
10.02.2020  10:08
Serial "Klan" czeka wielka zmiana - Tomasz Stockinger jest chory tak jak doktor Lubicz
Serial "Klan" czeka wielka zmiana - Tomasz Stockinger jest chory tak jak doktor Lubicz Fot: YouTube

Tomasz Stockinger nie pojawił się na premierze filmu „365 dni” z powodu złego stanu zdrowia. Okazało się, że doktor Lubicz z serialu „Klan” jest chory i prawdopodobnie zniknie z telenoweli TVP. Czy aktor odejdzie z obsady na amen?

Tomasz Stockinger zagrał w filmie „365 dni” i chyba nie wyszło mu to na zdrowie. Okazuje się, że jego stan jest na tyle poważny, że aktor opuści serial „Klan”. Jak dowiedział się „Fakt”, konieczne będą zmiany w scenariuszu, ponieważ Stockinger przebywa obecnie na badaniach i musi dochodzić do siebie w szpitalu, więc nie może pojawić się na planie serialu.

Aktor odchodzi z Klanu

Na co choruje Tomasz Stockinger? Aktor nie ujawnia, co mu dolega, chociaż nie ukrywa, że jest w kiepskim stanie. „Fakt” nieoficjalnie podaje, że legenda polskiego kina prawdopodobnie ma kłopoty z sercem. Tymczasem swiatseriali.interia.pl donosi, że chodzi raczej o powikłania po zapaleniu płuc.

Tata choruje, ale nie będę wchodził w szczegóły. Mam nadzieję, że szybko dojdzie do zdrowia – powiedział syn aktora Robert. (Fakt.pl)

„Świat seriali” przypomina, że Paweł Lubicz kilka sezonów temu, że dowiedział się, że choruje na białaczkę. Serialowy lekarz wyjedzie więc na leczenie do zagranicznej kliniki. Czy czeka nas wkrótce spektakularny zgon w serialu, która przebije śmierć Ryśka z "Klanu"? Twórcy polskich seriali udowodnili, że są zdolni  DO WSZYSTKIEGO...